Idėjos - tinklaraštis

Maniakų vakarėlio idėjos

Apranga ir stilius

Maniakais dažniausiai vadinam žmones, pamišusius dėl vieno ar kito dalyko arba veiklos. Jie gali būti atsidavę sporto komandai arba šakai, muzikos grupei arba žanrui (rokui, metalui), pakvaišę dėl filmų arba aktorių, puoselėti kūno kultą arba aklai tarnauti kokiai nors religijai ar įsitikinimams. Toks maniakiškumas atsispindi jų išvaizdoje – dažniausiai jie perdėtai supanašėja su savo dievinamais herojais, sportininkais arba visa esybe įsitraukia į hobį ir tampa vaikščiojančiu vieno ar kito pomėgio simboliu. Taigi, maniakų apranga priklauso nuo to, kam jie atsidavę. Jei tai konkretus žmogus, pvz., aktorius ar sportininkas, jie visais įmanomais būdais stengsis su juo susitapatinti ar bent jau pasidarys marškinėlius su savo garbinamos asmenybės atvaizdu. Jei esate priklausomas nuo kokios nors veiklos, pavyzdžiui, žvejybos, į vakarėlį galite ateiti kaip pasiruošęs rimtai žūklei. Visiems maniakams pravers įvairūs atributai: perukai, grimas ir įvairiausi aksesuarai (antrankiai, galvos juostos, akiniai, kutai), sirgalių dūdos, vėliavos ar net specialūs konfeti.

Dekoravimas ir serviravimas

Maniakų vakarėlio dekoracijos priklausys nuo to, ar jūsų vakarėlis yra specializuotas, t.y. skirtas tam tikros rūšies maniakams, ar mišrus – toks, į kurį gali rinkis visų sričių ir įvairaus pobūdžio maniakai. Tarkime, jei jūsų vakarėlio tema skirta sporto fanams – geriausiai tiks dekoracijos su vėliavomis, žymių sportininkų portretais, komandų logotipais ir populiariais šūkiais. Tačiau visai kitokios turėtų būti dekoracijos, jei į vakarėlį rinksis žvejybos maniakai arba serialų fanės. Konkrečių standartų čia negalima pritaikyti, viskas priklauso nuo temos ir jūsų fantazijos. Parduotuvėje „Švenčių miestas” rasite dekoracijų bet kokiam maniakų susibūrimui.

Veikla

Maniakai ir vakarėlyje užsiims tuo, dėl ko yra išprotėję. Tarkime, jei į vakarėlį susirinko kompiuterių maniakai, jie visą vakarą gali žaisti kompiuterinius žaidimus ir varžytis tarpusavyje. Sporto fanai nepraleis progos pademonstruoti savo sugebėjimų su krepšinio ar futbolo kamuoliu, na o serialų mėgėjos gali susirungti kuri geriausiai atsimena serialų siužetus ir pažįsta daugiausiai veikėjų. Kokią temą bepasirinksite, ji pati padiktuos ką turėtumėte veikti tokio vakarėlio metu.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: