Idėjos - tinklaraštis

Meilė tvyro ore

Meilei nereikia ypatingos dienos, meilei nereikia ir dekoracijų, jai pakanka ore tvyrančių jausmų ir … geros muzikos. Taip, meilę verta švęsti kasdien. O ką ypatingo veikti Valentino dieną? Žinoma, galima kasdieniškai ir nesureikšminant, o galima ir su polėkiu, su šarmu, su temos žanrą atitinkančiais pasipuošimais, su raudona patalyne ir kostiumais, galima net ir su būriu draugų ieškant atsakymų į protmūšio „Meilės nublokšti” klausimus. Tokią dieną kartais tikrai verta paminėti ne vien šokolado plytele. Pasidairykime idėjų kartu…

Kai gėlės nebestebina

Gyvos gėlės – visada gera idėja. Tačiau norint išgirsti „VAU!” – penkių gėlių nepakaks, teks pirkti didžiulį glėbį. O štai penkių didžiulių balionų puokštė gali atrodyti stulbinamai. Sakote, balionai, banalu ir nestilinga… Na, viskas priklauso nuo pateikimo ir idėjos, kaip sakoma, dievas slypi detalėse. Subtili spalva, aksominės juostelės, palinkėjimai užrašyti ranka ant kiekvieno – balionų puokštė gali būti ir subtili, ir elegantiška, ir stilinga. O jei ją kaip staigmeną, supakuotumėte į didžiulę dėžę, kurią prie mylimosios durų pristatytų kurjeris – pradžiugintumėte mylimąją ne tik staigmena, bet ir balionų „fejerverku”. Netikėtumas, dėmesys ir noras nustebinti bei pradžiuginti kartais suveikia geriau nei pati dovana.

Visų raudonos atspalvių balionų kaskados, širdelės formos foliniai balionai ir balionai dekoruoti užrašais, palinkėjimais ir piešinukais gali būti dovanojami ir po vieną, ir komponuojami į dar didesnes širdis ar žavingas kompozicijas. Jei nuspręsite apsiriboti vienu balionu – rinkitės didelį ir užpildytą helio dujomis, o visą dėmesį sutelkite baliono uodegai – paverskite ją hipiškais kutais, prikabinkite įvairiaspalvių juostelių, ant jų užrašykite poezijos eilučių ar savo meilės prisipažinimų, prikabinkite drugelių, širdelių ar kitų teminių girliandų. Na, o jei planuojate dovanoti balionų puokštę, neapsiribokite vien raudonais širdies formos, jiems į kompaniją derės auksinės žvaigždės, juodi ir balti balionėliai arba rožiniai ir alyviniai.

Namie ant sienos iš balionų galite sukomponuoti širdį ir persirengę kupidonais laidyti į ją strėles. Kupidonų kupidono vardo nusipelnys taikliausias. Beje nedidukas širdies formos balionėlis, pervertas kupidono strėlės gali būti subtiliu Valentino dienos vakarėlio suvenyru. Jei ant kiekvieno užrašysite po dviprasmišką ar šmaikščią sentenciją, bus proga įteikti tokią „žinutę” dominančiam žmogui.

Ir žinoma, debesys, ką ten debesys, ištisas balionų dangus tegul džiugina virš romantiškos vakarienės stalo ar virš romantiškai padabintos lovos.

Valentino dovanėlės

Geidžiamiausia dovana būtų – sužadėtuvių žiedas… O jei jis jau ant piršto, arba apie sužadėtuves galvoti ankstoka, džiuginkite vienas kitą romantiškais siurprizais. Štai stiklainėlis ar vokelių rinkinys su meilės rašteliais, prisipažinimais ar priežastimis, dėl kurių mylite šalia esantį žmogų, jaudins ne tik Valentino dieną, bet suteiks meilės sparnus kasdien.

Balionėlis ar dirbtiniai ūsai, priklijuoti prie atviruko su šmaikščiu prisipažinimu tiks tiems, kurie bandys belstis į naujas širdis… puikus humoro jausmas lai atveria visas duris.

Šia proga tinka ir visos saldžios, pūkuotos, seksualios dovanos, svarbu, kad jos būtų supakuotos su meile ir dėmesiu detalėms – nevenkite kaspinėlių, balionėlių, aukso dulkių ir širdelės formos konfeti – pratęskite išpakavimo malonumą…

Kur gyvena meilė

Jei jūsų Valentino diena sūkuriuos namuose, pasiruoškite pluoštelį mėgiamos muzikos įrašų, uždekite šen bei ten kvapiųjų bei paparastų žvakių. Traukite dienos švieson viską, kas raudona, peržiūrėkite albumus, dulkančius stalčių ir spintelių glūdumoje, atsirinkite keletą pačių brangiausių nuotraukų ir padarykite ekspoziciją: pakabinkite virš vakarienės stalo ant sienos, prisekite ant girliandos ar po vieną nuotrauką pritaisykite prie helio pripildyto baliono – jausmų retrospektyva – nuostabi idėja Valentino vakarui. Beje kelią link romantiškos vakarienės ar šokių aikštelės nužymėkite popierinių širdelių takeliu, gyvomis gelėmis, girliandomis ar arbatinėmis žvakelėmis.

Prie Valentino stalo

Sunkiai įsivaizduojame Valentino dieną be vakarienės ar kokteilių vakarėlio. Pastarajam rekomenduojame žaismingą stilių, nuspalvintą baltais, raudonais ir rožiniais akcentais. Balta staltiesė, rožinės lėkštutės, dryžuotos ar taškuotos servetėlės, įvairių formų kokteilių šiaudeliai bei taurės, raudonos plunksnos, gėlės, drugeliai, net ir raudoni akiniai gali tapti šventinio stalo dekoru. Priemonės tinka visos, svarbu neviršyti trijų pagrindinių spalvų.

Dekoruojant stalą solidesnei vakarienei taip pat nepavyks išvengti raudonos ar rausvos  – visgi tai vizitinė šios šventės spalva. Nebūtina ja dekoruoti stalą nuo iki, pakaks raudonos servetėlės ar raudonos juostelės įrankiams perrišti. Jaukumo tokiam stalui visada suteiks žvakės, vazelės su gėlėmis. Nebijokite paeksperimentuoti ir sluoksniuokite tiek tekstilę, tiek popierines servetėles, tiek indus, dėliokite iš jų nedideles kompozicijas. Virš stalo lai jaukiai kybo viena ar kelios girliandos arba popierinių drugelių kompozicijos.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: