Idėjos - tinklaraštis

Meksikietiško vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Meksikietiška fiesta – labai spalvinga ir nuotaikinga šventė. Tai puiki vakarėlio tema tiems, kas mėgsta latino stiliaus muziką ir meksikiečių virtuvę. Tokio vakarėlio kostiumai labai ryškūs. Būtini tikro meksikiečio atributai – plati ryškiaspalvė ponča ir plačiabrylis sombreras. Vyrams tikrai pravers ūsai ir barzdos. Moterys taip pat rengiasi itin ryškiai ir puošniai. Galimi du aprangos variantai: ryški, ilga, raukiniais puošta suknelė arba ilgas, labai spalvingas, margas platus sijonas, derinamas su baltais marškiniais plačiomis rankovėmis. Meksikietės yra juodaplaukės, todėl jums reikės juodų plaukų peruko. Tai gali būti ir storos juodos kasos. Akis apveskite juodai, lūpas dažykite ryškiai raudonu lūpdažiu. Labai tinka įvairūs plaukų aksesuarai – ryškios gėlės, skaros, gali būti ir sombreras. Taip pat damoms patartume puoštis masyviais papuošalais: dideliais auskarais, plačiomis apyrankėmis ir stambiais ryškiaspalviais karoliais.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Šventės dekoravimas taip pat turėtų būti labai spalvingas. Pradėkite puošti nuo lubų – jums reikės ryškiaspalvių girliandų, juostų arba kaspinų. Tiks elektrinės šviečiančios girliandos. Meksikietiškos tematikos akcentas – kaktusas. Dekoruokite patalpą tikrais kaktusais arba naudokite pripučiamus bei popierinius, kuriuos nesunkiai galite pasidaryti patys. Stalus denkite ryškiomis staltiesėmis, pageidautina su meksikietiškais motyvais. Serviravimui naudokite įvairių spalvų ryškius indus. Stalas atrodys originaliai jeigu jį taip pat papuošite mažais kaktusais.

Meniu, be abejo, taip pat meksikietiškas. Meksikiečių patiekalai yra gana nesudėtingi. Prekybos centruose galite rasti įvairių, jau paruoštų padažų ir prieskonių mišinių. Užkandžiams pateikite tortiliačipsų su salsa padažu, šviežių, šiaudeliais supjaustytų daržovių ir krevečių. Ruoškite tortilijas, enčiladas ir tako. Taip pat tiks ant grotelių iškepti kepsniai, kuriuos pravartu pamarinuoti tekiloje ir laimosultyse.

Vakarėlio programa

Turėkite keletą sombrero skrybėlių ir kiekvieną į vakarėlį atvykusį svečią nufotografuokite su šia meksikietiška skrybėle. Po vakarėlio visiems galėsite išsiųsti nuotraukas, kurios primins smagią šventę. Surenkite latino stiliaus šokių konkursą. Pakvieskite svečius sušokti tango, salsa, flamenko, visiems tikrai žinomą makareną ir linksmąjį limbo šokį. Limbo šokyje naudojama lazda. Du žmonės laiko ją iškėlę, o svečiai paeiliui turi šokdami pralysti pro vis žemiau nuleidžiamą lazdą.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: