Idėjos - tinklaraštis

Mergaitės krikštynos

Krikštynų dekoracijos labai priklauso nuo to, kokio amžiaus mergaitę krikštijate. Jei mergaitė dar visai maža, pakaks šventei pasirinkti tradicinę rožinę ar kitas pastelines spalvas. Jei mergaitė paaugusi, krikštynoms galite pasirinkti kokią nors temą, pavyzdžiui, jos mėgstamos pasakos ar animacinio filmo herojus.

Kaip ir kiekviena šventė, krikštynos prasideda nuo pakvietimų. „Švenčių Mieste” rasite įvairių atviručių ir specialių krikštynoms skirtų kvietimų, kuriuos rekomenduojame svečiams išsiųsti arba įteikti mažiausiai prieš dvi savaitės iki šventės datos.

Mergaitės krikštynų dekoracijose dominuoja rožinė spalva, tačiau jūs galite puikiai ją derinti su kitomis pastelinėmis spalvomis, naudoti vien baltas dekoracijas arba įjungti auksinius ar sidabrinius akcentus. Kadangi krikštynos visgi yra vaikų šventė, pasistenkite juos nustebinti ir pradžiuginti. Tai bus nesunku padaryti jei šventės vietą papuošite balionų gausybe. Mūsų parduotuvėje rasite įvairiaspalvių pastelinių ir perlamutrinių balionų. Specialiai krikštynoms pagaminome balionus su užrašu „Mano krikštynos”, drugelių ir širdelių piešiniais. Iš tokių balionų galite sukurti puokštes stalams ir kaip akcentą panaudoti linksmus folinius balionus. Vaikams tikrai patiks ir balionai su šviesele viduje, kurią galima įjungti ir išjungti. Jei taupote laiką, galite įsigyti balionų rinkinius „Dekoruoju pats” ir nesudėtingai paruošite šventines girliandas. Dabar balionus galite klijuoti praktiškai bet kur, nes turime specialius, žymių nepaliekančius laikiklius. Balionai labai gražiai dera su įvairiomis girliandomis, karoliukais, kaspinais, kuriuos taip pat galėsite įsigyti „Švenčių miesto” parduotuvėje.

Mergaičių krikštynų stalo serviravimas

Stalo serviravimui naudokite tuos pačius spalvinius akcentus. Galime pasiūlyti rožinės ar kitos spalvos vienkartinių indų, staltiesių, šiaudelių ir įvairių papuošimų stalui: karoliukų, drugelių formos konfeti, statulėlių ir kitų mielų smulkmenų. Labai kūrybingai stalo serviravimui galite išnaudoti vaišes: pyragėlius, saldainius ir žinoma, pagrindinį šventės akcentą – tortą.

Nepamirškite užimti mažųjų, vietoje nenustygstančių svečių. Leiskite jiems savo energiją nukreipti į linksmus žaidimus – parūpinkite muilo burbulų, vėjo malūnėlių, įvairių žaidimų, prizų, nupirkite ypač mergaitėms patiksiantį princesės papuošalų rinkinį.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: