Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

Mergaitiškos gimtadienio dekoracijos – gaminame patys

Princesiškas, rožinis, pūkuotas, spalvotas, pasakiškas, kupinas draugių klegesio ir juoko… – apie tokius gimtadienius svajoja kiekviena maža mergaitė. Nevaržykite jų noro nors vienai dienai tapti princesėmis, fėjomis, o gal net indėnėmis… Tegul puošiasi pūstais rožiniais sijonėliais, tiulio sparneliais ar ryškiaspalvėmis plunksnomis. Sukurti šventę namuose taip pat bus nesunku – viską galite pasigaminti patys arba pagalbos kreiptis į šventinės atributikos parduotuvę…

Šventinis kambarys

Sukurti šventei skirtam kambariui pasakišką įvaizdį reikės balionų, pūkuočių, dekoracijoms skirto popieriaus. Balionus ir pūkuočius kabinkite ant šviestuvo virš stalo, nuo jo galite nuleisti ir ilgas popierines girliandas. Dekoracijų popieriaus juostomis apriškite ir kėdes – jos atrodys lyg pasipuošusios ažūriniais sijonėliais – pridėkite ir popierinių drugelių (juos patys galite iškirpti iš popieriaus). Net stiklines su gėrimais galite papuošti tiulio ar popieriaus sijonėliais.

Jei vaišių stalas stovės prie sienos ir mažosios damos prie jo nesėdės, o vaišinsis kada panorėjusios, sienai už stalo negailėkite dekoro. Viršuje pakabinkite balionų, o nuo jų apačion tegul driekiasi popierinės juostos arba ant tvirto siūlo priklijuoti lietaus lašai, gėlės arba tiesiog abstrakčios geometrinės figūros. Ant sienos galima pakabinti ir sveikinimus jubilijatei arba keletą jos nuotraukų.

Šventė lauke

Nuostabu jei yra galimybė fėjoms palakstyti po pievas ir pasmaguriauti medžio pavėsyje. Tegul tas medis tampa stebuklingu – papuoškite jį spalvotais pūkuočiais, popieriniais gaubtais, girliandomis, vakare tegul įsižiebia saulės energija įkraunamos lempelės. Keltas ryškiaspalvių patiesalų, seno medžio dėžės su užkandžiais bei saldėsiais ir fėjų piknikas įsimins ilgam. Įspūdingai atrodančių pūkuočių, be abejo, galite nusipirkti, bet ne mažiau smagu juos daryti ir patiems iš plonyčio tiulio ar plono tąsaus popieriaus – prisiminkite kaip vaikystėje rišote ar gaminote pūstus bantus iš kaspinų…

Rožinė

Sakote banalu, bet taip mergaitiška… Pasižvalgykite po balionų, pūkuočių ir spalvoto popieriaus lentynas – kiek subtilių ir gražių rožinių atspalvių. Viena rožinė gali atrodyti nuobodžiai, tad derinkite rausvas dekoracijas su šviesiai pilka, išblukusia turkio, balta spalvomis. Nebijokite spalvų gausos – svarbu rinktis arba visas pastelines, arba tegul dominuoja ryškios.

Stalas

Pastelinė staltiesė, ryškios servetėlės, ryškūs indai ir akį traukiantys saldumynai – tiek gali ir pakakti. Tačiau jei mėgstate rankdarbius ir turite laiko, galite patį paprasčiausią stalą aprengti princesės vertu sijonu. Toks stalas tikrai padarys įspūdį. Ploną audinį prie stalo galite klijuoti tiesiog lipnia juosta formuodami tolygias klostes. Kai sijonas bus paruoštas – beliks viršų uždengti derančia staltiesėle.

Dar įdomiau nei įprastas stalas gali būti stilizuotas ir iš nedidelio staliuko sukurtas ledų vežimėlis ar limonado bei keksiukų kioskas. Šiek tiek darbo su žirklėmis karpant ledų ar vaisių formeles iš spalvoto popieriaus ir teminis stalas paruoštas.

Skaičius

O, kaip smagu, kol esi maža mergaitė, visiems pranešti, kad tau sukako visi 4 metai… Kad nereikėtų to visiems kartoti žodžiu, labai pravartu pademonstruoti didelį dekoratyvų skaičių – pastatyti jį prie durų, pakabinti ant sienos arba pririšus keletą helio balionų leisti skrajoti po kambarį. Iš ko tą skaičių gaminti??? Įspūdingiausias bus iš įvairiaspalvių balionų – gal pavyks tokį sukomponuoti ir patiems, svarbu, kad balionai būtų kokybiški. Skaičių galite iškirpti ir iš standesnio popieriaus bei dekoruoti jį nuotraukomis, iš popieriaus juostelių susuktomis gėlėmis, kaspinėliais, konfeti, audinio juostelėmis arba tiesiog nudažyti ryžkiais dažais.

Rankdarbiai jaunosioms princesėms

Kad princesių vakarėlį visos viešnios prisimintų ilgam, surenkite joms karūnų arba vėduoklių dekoravimo dirbtuves. Iš ryškaus ar pastelinio standaus popieriaus iškirpkite kiekvienai po karūnos formą imituojančią juostą arba popieriaus lapą sulankstykite lyg armonikėlę ir vieną jos galą sutvirtinkite siūlu (štai ir vėduoklė), paruoškite spalvotų konfeti, gėlyčių, blizgučių ir tegul maži pirštukai kuria stebuklus. Taip pat smagiai galima dekoruoti ir balionus ar popierinius maišelius, į kuriuos vėliau galima bus įdėti saldžių lauktuvių.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: