Idėjos - tinklaraštis

Mergvakario idėjos

Artėja draugės mergvakaris, o jūs nežinote nuo ko pradėti? Iš tiesų, mergvakario organizavimas gali tapti nemažu iššūkiu vien dėl to, kad  būsima jaunamartė organizavime nedalyvauja, o į šventę susirinks jos draugės, kurios gali viena kitos ir nepažinoti. Pasidalinsime keliais patarimais, kaip surengti įsimintiną šventę savo draugei prieš vestuves.

Mergvakario organizavimas

1. Svarbiausia atsakyti į klausimus „Kas?”, „Kur?”, „Kaip ten nuvykti?” ir „Ką veikti?”. Pradėkite nuo dalyvių sąrašo, kurį turi pateikti pati būsimoji nuotaka. Įsitinkinkite, kad sąraše svečiai suskirstyti į tuos, kuriuos privalu pakviesti,  ir pažymėtos moterys, kurių kviesti negalima jokiais būdais.

2. Sudarykite galimų mergvakario vietų sąrašą. Jeigu būsima nuotaka turi savo pageidavimų – būtinai atsižvelkite ir į juos. Pasistenkite šventei parinkti originalią, įsimintiną vietą, bet įsitinkinkite, kad tuo metu kai švęsite jūs, ten nevyks kiti triukšmingi mergvakariai. Jei galvojate organizuoti išvyką į SPA arba norite surengti šokių pamokas mėnesienoje – išsiaiškinkite, kokį biudžetą gali skirti mergvakario dalyvės. Programa turėtų atitikti visų finansines galimybes.

3. Planuodamos užsiėmimą, pasistenkite, kad veikla tenkintų visas vakarėlio dalyves. Pavyzdžiui, mergvakariui tikrai nerekomenduojame dažasvydžio, net jei kompanijoje yra ekstremaliai nusiteikusių merginų, nes šis žaidimas gali palikti mėlynes.

Mergvakario temos

Mergvakariui galite pasirinkti bet kokią nors temą iš mūsų sąrašo. Tradicinės mergvakarių temos, kurias rekomenduotume yra šios:

– angelai;

– retro;

– kaubojės;

– policininkės;

– velniukės;

– katės;

– zuikučiai;

– seselės.

Temai gali būti privalomi kostiumai arba tik aksesuarai. Kokią temą bepasirinktumėte, turėkite omenyje, kad paprasčiausiasis būdas aprūpinti jaunamartę ir kitas dalyves šventiniais aksesuarais – Švenčių Miesto” parduotuvė. Čia rasite puošnių skrybėlaičių, boa, domino kaukių, linksmų lankelių ir įvairių smagių aksesuarų mergvakariui.

Mergvakario žaidimai

Taigi, jūs sudarėte viešnių sąrašą, suplanavote, kur vyks mergvakaris ir pasirūpinote temine apranga. Beliko nuspręsti, ką veikti mergvakario metu. Mergvakario žaidimai yra būtent ta vakarėlio dalis, kuri padaro jį įsimintiną ir ypatingą. „Švenčių Mieste”  rasite įvairiausių žaidimų ir linksmų aksesuarų prizams. Žaidimus suplanuokite taip, kad viešnioms liktų laiko paplepėti ir pasivaišinti. Pateikiame kelių žaidimų aprašymus, kurie pralinksmins jūsų vakarėlį.

RANKINĖS

Visos merginos išsiima iš savo rankinės po du daiktus ir sudeda juos į popierinius maišelius. Vakaro kaltininkė peržiūri visų maišelių turinį ir bando atspėti, kam priklauso maišelyje esantys daiktai.

AR GERAI PAŽĮSTI VYRĄ?

Prieš mergvakarį išklausinėkite būsimo jaunikio kuo daugiau jo asmeninio gyvenimo detalių (kur gimė, koks jo mėgstamas automobilis, batų dydis ir pan.). Mergvakaryje užduokite šiuos klausimus būsimai žmonai. Už kiekvieną teisingą atsakymą dovanokite prizą, už neteisingą – sugalvokite po užduotį.

KO AŠ NEDARIAU

Kiekviena dalyvė iš eilės turi pasakyti ko niekada nėra dariusi gyvenime. Merginos, kurios yra tai dariusios išgeria stikliuką.

VYRAS BALIONE

Nupirkite tiek balionų, kiek merginų dalyvaus mergvakaryje. Balionus pripūskite, į vieną jų įdėkite vyro nuotrauką. Tamsiame kambaryje išmeskite balionus į orą. Žaidimą laimės ta, kuri pagaus ir susprogdins balioną su nuotrauka.

Gero vakarėlio!

 Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: