Idėjos - tinklaraštis

Mergvakarių atributika

Mergvakaris yra labai linksma šventė todėl, kad ją organizuoja ne pati būsimoji nuotaka, o geriausios jos draugės. Jei turite suruošti draugei mergvakarį, apsilankykite „Švenčių Miesto” parduotuvėje ir vienoje vietoje galėsite rasti viską, ko reikia.

Mergvakario aksesuarai

Pirmiausiai apgalvokite mergvakario temą ir pradėkite nuo aksesuarų mergvakario dalyvėms. „Švenčių Mieste” rasite įvairiausių galvos apdangalų: retro stiliaus skrybėlių, raganaičių skrybėlių, cilindrų. Pasitelkusios vien galvos aksesuarus galėsite lengvai įsikūnyti į pirates, princeses ar tiesiog įsigyti rožinę, specialiai mergvakariams skirtą skrybėlę. Nebrangus, paprastas, bet labai smagus sprendimas – lankeliai su ragiukais, ausytėmis, drugeliais ir širdelėmis. Jei jūsų kompanija pašėlusi – siūlome įsigyti „velniukės“ rinkinį su ragiukais ir uodegėle. Švelnesnėms merginoms turime „zuikio“ arba „katytės“ rinkinius. Nepamirškite perukų. Jų pasirinkimas “Švenčių Mieste“ tikrai platus. Mergvakariui labai tiks spalvoti, ryškūs arba blizgantys perukai, prie kurių gražiai dera priklijuojamos blakstienos. Mergvakariui rinkitės blizgančias arba blakstienas su plunksnelėmis.

Mergvakario apranga taip pat turėtų būti linksma ir spalvinga, suvienijanti vakarėlio dalyves. Mūsų parduotuvėse mergvakarių organizatorės ir dalyvės gali rasti seselės, vienuolės, tarnaitės ir raganaitės kostiumų. Jei mergvakariui pasirinkote ne temą, o spalvą, jums pravers plunksnų boa, ilgos pirštinės ir nuplaunami ryškiaspalviai plaukų dažai.

Mergvakario dekoravimas

Paprasčiausiai pritaikomi mergvakario papuošimai – balionai. Suderinusios įvairiausias balionų spalvas ir formas įspūdingai papuošite bet kokį interjerą. Mergvakariams siūlome įsigyti įvairiaspalvių širdelės, žvaigždės arba kokteilių formos balionų, drąsesnėms – balionų „draugužis“. Nepamirškite širdelių arba žvaigždžių konfeti! Paskutinio laisvų merginų vakarėlio stalą puoškite ryškiomis staltiesėmis, spalvotais indais, naudokite įvairių formų ir spalvų šiaudelius. Suteikite stalui pikantiškumo panaudodamos erotiškas formeles ledukams ir specialias erotiškas stiklines. Galite net iškepti erotiškos formos pyragą – formą taip pat rasite mūsų parduotuvėje.

Mergvakario žaidimai

Mergvakario linksmybėms gali pasitarnauti įvairūs aksesuarai. Išdalinkite dalyvėms ženkliukus su gundančiais užrašais arba padovanokite temines priemones: policininkių švilpukus, botagėlius, širdelių formos akinius, diržą su stikliukais ar antrankius ir, žinoma, nepamiškite keliaraiščio būsimai nuotakai! Linksminkitės ir žaiskite žaidimus. „Švenčių Mieste” galite įsigyti „Meilės kauliukų” žaidimą, nekaltybės diržą, erotišką žaidimą “Strip darts“ arba linksmą stalo žaidimą „Pone, ką daryti?”.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: