Idėjos - tinklaraštis

Militaristinio vakarėlio idėjos

Apranga ir stilius

Kareiviško vakarėlio tema yra tinkama bernvakariui, mergvakariui arba gimtadienio šventei. Šventės stilių padiktuos pakvietimai – padarykite juos stilizuotus, atspindinčius kareivišką tematiką, pavyzdžiui, išsiųskite svečiams šaukimus į armiją, kuriuose nurodysite aprangos kodą. Kareivio uniformą susikomplektuoti nesudėtinga – tiks kamufliažiniai, žali, rudi ar chaki spalvos drabužiai. Tikrai nesunkiai rasite ką nors savo garderobe arba įsigysite parduotuvėse. Prie tokios aprangos derės grubūs suvarstomi batai, į kuriuos galite sukišti kelnes. Drabužius nusagstykite medaliais, o veidą užmaskuokite kamufliažiniu grimu. Pravers ir kareivio amunicija – ginklai, kuprinė, žiūronai ir pan.

Dekoravimas ir serviravimas

Naudokite armijos spalvas – žalią, chakį, rudą, juodą, kamufliažą. Jei švenčiate patalpoje, ją galite papuošti šių spalvų balionais. Ant sienų pakabinkite armijos tematikos plakatų, vėliavą, herbus, žemėlapius. Dekoracijoms puikiai tiks žygio reikmenys – palapinės, žibalinės lempos, prožektoriai, žiūronai bei metaliniai indais. Juos galite kabinti ant lubų ar sienų, arba tiesiog išdėlioti patalpoje. Jei švenčiate lauke, galite patys pasidaryti karines palapines – tiesiog įsmeikite į žemę kelias lazdas ir ištempkite kariškos spalvos audinį. Nepamirškite didelių užrašų, kurie padalintų jūsų šventės vietą į specialias zonas: „štabas“, „valgykla“, „barakas“, „slėptuvė“ ir pan. Žaismingumo suteiks su humoru, didelėmis raidėmis parašytos karių elgesio taisyklės ir numatytos bausmės už jų nesilaikymą.

Stalus uždenkite tamsiai žalia arba ruda staltiese. Būtų puiku, jei maistą pateiktumėte metaliniuose induose. Jei sunku rasti pakankamą tokių indų skaičių – pakaks ir vienkartinių. Armijos maistas yra labai paprastas, tačiau maistingas. Vaišinkite svečius kareiviška koše, sriuba ar troškiniais tiesiai iš didelio puodo. Gėrimus pilstykite į metalinius puodelius arba storas stiklines.

Veikla

Atvykusius šauktinius užregistruokite prisegdami jiems ženklelį su pravarde, rangu arba armijos pareigomis („desantininkas“, „snaiperis“, „tankistas“ ir pan.). Turėkite grimo ir pasiūlykite svečiams maskuojantį „makiažą“. Veikla tokioje šventėje gali būti labai įvairi. Jei turite galimybę, būtų puiku pasikviesti tikrą kariškį, kuris pravestų šauktiniams instruktažą, treniruotes ir įvairias rungtis. Tačiau galite pasiūlyti ir labai paprastų, linksmų užsiėmimų, pavyzdžiui bombų mūšį, kurio dalyviai turėtų pasigaminti „ginklus“ iš vandens ir balionų arba bombų detonavimo varžybas. Bombos – pripūsti juodi balionai. Rungtį laimi greičiausiai bombą detonavę, t.y. susprogdinę kariai.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: