Idėjos - tinklaraštis

Efemeriški muilo burbulai – efektinga šventės puošmena

Koks trapus gali būti grožis, puikiai iliustruoja muilo burbulai. Išlėkė, sužibėjo ir sprogo… tačiau kiek emocijų, kiek susižavėjimo šūksnių išgirdo. Šiai efektingai šventės puošmenai negali atsispirti ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Ypač kai pasitaiko galimybė tiesiog „išsimaudyti” muilo burbulų debesyje. Patikėkite, jei jau vienas muilo burbulas priverčia nusišypsoti ir akimis sekti trapųjį žavuolį, daugybė burbulų vienu metu tiesiog atima žadą.

O tam tikrai nereikia stebuklingų priemonių – pakanka tik muilo burbulų mašinos ir specialaus skysčio. Tad ypatingam pasirodymui ant scenos, romantiško vestuvinio šokio scenografijai, pašėlusio vakarėlio erdvei ar stebuklingai atmosferai vaiko gimtadienio metu sukurti rinkitės žaižaruojančius muilo burbulus.

Muilo burbulų specialistai

Muilo burbulų mašiną galima eksploatuoti pastatytą, tačiau nesudėtinga ir pakabinti norimame aukštyje, pavyzdžiui ant scenos konstrukcijos. Valdoma ji nuotoliniu būdu. Profesionali įranga suteikia galimybę leisti į orą muilo burbulus pageidaujamu atstumu, taip pat galima keisti muilo burbulų kiekį, skridimo nuotolį, pūtimo intervalą. Burbulų mašina muilo burbulus pučia iki 10 metrų atstumu, mašinos plotis – 40 cm, ilgis – 74 cm, aukštis 40 – cm. Muilo išeiga – 5 litrai per valandą.

Mažesniam vakarėliui, smagioms burbulų pūtimo varžytuvėms ar jaunavedžių pasveikinimui po tuoktuvių ceremonijos taip pat esame pasirengę pasiūlyti ir elegantiškų ar žaismingų muilo burbulų pūtimo rinkinių, „šautuvėlių” bei specialių virvelių burbulams-milžinams pūsti.

Svarbu!

Atminkite, kad po gausaus muilo burbulų „lietaus”, grindys būna slidžios, tad jei vėliau planuojate šokius ar kitus judrius žaidimus, prieš tai rekomenduojama grindis uždengti laikina danga.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: