Idėjos - tinklaraštis

Muilo burbulų šou

„Balionų šalis” jau 18 metų džiugina vaikučius ir jų tėvelius savo spalvotais muilo burbulų  pasirodymais. Kiekvienais metais suorganizuojame virš 50 pramoginių renginių.

Mes mylime savo spalvotą darbą ir dovanojame jums teigiamas emocijas bei nepamirštamus įspūdžius…

Grojant Flinto dainelei „Burbuliukai” parodome muilo burbulų šou. Po pasirodymo, trunkančio kelias minutes, kviečiame vaikus ir suaugusius (jei pageidauja) išbandyti pūsti didelius ir mažus muilo burbulus. Visada turime pakankamą burbulų pūtimo įrangos kiekį, kad visi galėtų žaisti su muilo burbulais. Geros emocijos ir gera nuotaika garantuota.

Mes pasirūpiname sugumu, kad kojytės neslystų atsivežame kilimus. Pasirūpiname ir muzika, atsivežame nediduką muzikos grotuvą. Naudojame tik kokybišką ir sertifikuotą skystą muilą, kuris gaminamas specialiai muilo burbulų pūtimui.

Pageidaujant galime surengti tikrą muilo burbulų diskoteką (kainuoja papildomai), tam naudojame garso aparatūrą ir muilo burbulų mašinas, kurios per minutę išpučia tūkstančius muilo burbulų.

Mūsų darbuotojos myli vaikus ir mėgsta su jais bendrauti. Mažieji jas tiesiog dievina, būna ir ašarų, kai tenka išvykti.

Kaina: nuo 80,-€+PVM (iki 10 vaikų, Vilniaus m. ribose). Renginio trukmė  iki 1 val. (kol pasibaigs 5 litrai muilo).  Už papildomą mokestį vykstame į kitus miestus. Jei vaikų daugiau nei 10, kaina derinama atskirai.

Priimame tik išankstinius užsakymus tel.:+370 699 80119 (darbo metu, darbo dienomis) arba rasa@balionusalis.lt