Idėjos - tinklaraštis

Mulen Ružo vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

MulenRužas – žymiausias kabaretas Europoje, garsėjantis nuo 1889 metų. Tai vieta, kur pasilinksminti susirinkdavo visa Europos bohema. Daugeliui mūsų MulenRužo stilius pažįstamas iš filmų, kurių apie šį garsų kabaretą sukurta net šeši. MulenRužo spalvos – juoda ir raudona. Damų apranga turėtų būti itin puošni – korsetai, pūsti sijonai, atlasinės pirštinės, skrybėlaitės, daug papuošalų ir ryškus makiažas. Privalomi aksesuarai – plunksnų boa, vėduoklės ir mundštukai. Vyrai gali rinktis solidžius frakus, blizgančias liemenes, skrybėles ir katiliukus. Jiems labai tiktų dirbtiniai ūsai ir barzdos, lazdos, stambūs žiedai.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

MulenRužo spalvos – juoda ir ryškiai raudona. Vakarėlio vietą papuoškite raudonais ir juodais balionais, stalą denkite raudona staltiese, serviruokite juodus ir raudonus indus, priberkite konfeti. Stalą taip pat galite dekoruoti juodomis ir raudonomis plunksnomis, panaudoti nedideles dekoratyvines skrybėlaites ir įvairius nėrinius. Papuoškite plunksnomis, blizgučiais ir nėriniais gėrimų taures. Patalpoje patieskite raudoną kilimą, atspausdinkite keletą plakatų su Eifelio bokštu ir Mulen Ružo nuotraukomis, pakabinkite juos ant sienų – tai bus puikus fonas fotosesijoms. Galite panaudoti kalėdines lempučių girliandas – jos puikiai tiks jaukiam ir žaismingam kabareto apšvietimui sukurti. Mulen Ružo vakarėliui būtina scena, kurioje pasirodys kankano šokėjos ir kiti atlikėjai. Jei ten, kur ruošiate vakarėlį, nėra scenos, tiesiog pakabinkite ant sienos raudonas užuolaidas ir dekoruokite scenos erdvę lemputėmis.

Vakarėlio programa

Kadangi MulenRužas yra kabaretas, pagrindinis vakarėlio akcentas turėtų būti kabareto programa. Iš anksto susitarkite su svečiais dėl programos numerių. Be abejo, būtinas kankano šokėjų pasirodymas. Taip pat gali pasirodyti dainininkai ir dainininkės, komediantai, akrobatai, magai ir stipruoliai. Pasirodymai neturi būti profesionalūs, svarbu, kad jie būtų linksmi ir svečiai gerai praleistų laiką.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: