Idėjos - tinklaraštis

Naujametinio vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Naujų metų sutikimas yra ypatinga šventė, kurią švenčia žmonės visame pasaulyje ir vieni kitiems linki laimės bei sekmės ateinančiais metais. Naujų metų vakaras turi ypatingą aurą – jis visada kupinas džiaugsmingos energijos, tvyro linksma nuotaika. Naujų metų šventei galite rinktis bet kokią temą arba jūsų vakaro tema gali tapti patys Naujieji metai, t.y. kinų horoskopo simbolis, kuris padiktuos svečių aprangą ir kitas idėjas vakarėliui. Kiekvienų metų pabaigoje astrologai pateikia Naujųjų metų prognozę ir pataria, kaip sutikti Naujuosius, tad galite pasinaudoti jų patarimais ir aprangai bei dekoracijoms pasirinkti astrologų rekomenduojamas spalvas.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Naujuosius sutinkame džiaugsmingai, o gerą nuotaiką gali įkvėpti ir aplinka. Šventės dekoravimui tiks viskas kas ryšku, blizga ir šviečia. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir galimybių: žaismingi balionai, girliandos, kaspinai ar blizgučių lietus – spręsti jums. Nepamirškite konfeti!

Vakarėlio programa

Privaloma programos dalis – šokiai, šampanas ir fejerverkai. Naujųjų sutikimą galite taip pat paįvairinti žaidimais. Dažnai Nauji metai yra gera data pradėti kažką keisti gyvenime. Padarykite naujametinių pažadų lentą, kurioje svečiai pakabins lapelį su savo naujametiniu pažadu. Šventės eigoje visi turės spėti, kuris pažadas kam priklauso. Su draugais sukurkite praėjusių metų laiko kapsulę. Jums reikės praėjusių metų žurnalų, laikraščių, nuotraukų, taip pat visi turėtų trumpai aprašyti svarbiausius ir linksmiausius praėjusių metų įvykius. Laiko kapsulę paslėpę laikykite iki kitų metų vakarėlio.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: