Idėjos - tinklaraštis

Auksinės folinės raidės

Kas aukso raidėm išrašyta – bus prisiminta ilgai. Vos vienas žodis ar raidė perduos jausmingiausią emociją ir prasmingiausią žinutę. Tai taip paprasta, bet įspūdinga ir žavinga… Visi šie epitetai skrieja ypatingai NAUJIENAI – aukso spalvos foliniams balionams-raidėms. Tikime, kad jos papuoš ne vieną jūsų šventę.

Foliniai balionai-raidės įspūdingo dydžio – net 80 centimetrų aukščio. Tad jos idealios erdvių dekoravimui, nes yra ryškiai ir aiškiai matomos, nepradingsta kitų dekoracijų fone, dekoratyviai žiūrisi didesnėse erdvėse. Smagiai fotosesijai pakaks net ir vienos raidės – ji jau bus kadro akcentas. Didelės raidės – puiki gamtoje vykstančių švenčių puošmena, kai reikia monumentalaus ir galinčio su gamtos puošnumu konkuruoti dekoro. Visos raidės – didžiosios, o šalia jų galima įsigyti svarbiausių simbolių: ?, !, @, &, #, %. Ir, be abejo, foliniai balionai-skaičiai taip pat laukia jūsų dėmesio bei dekoravimo idėjų.

Šias folines raides bei skaičius galima pildyti ir heliu (tada jos skraidys), ir oru (aktualu, kai žodį ar pavienes raides tvirtinsite prie sienos ar kito paviršiaus). Balionai-raidės ir balionai-skaičiai turi keturias auseles: dvi viršuje ir dvi apačioje. Jos riekalingos raidžių tvirtinimui arba jungimui tarpusavyje. Raides į žodį surišti galima plonu valu. Atminkite, kad jei balionai pripildyti helio – žodis sudarys arką (t.y. žodžio centras kils viršun), o jei oru – panašės į u raidę (t.y. žodžio centras leisis žemyn). Raides ir skaičius tarpusavyje taip pat galima klijuoti lipniais taškeliais, taip suklijuotas žodis bus stabilesnis, nes balionai nesisukinės. Tais pačiais lipniais taškeliais prie balionų galima klijuoti smulkesnį dekorą, pavyzdžiui popierinius drugelius.

O dabar pasidairykime idėjų jūsų šventėms…

MEILĖ

JI&JIS, 100% TAIP, LOVE, MEILĖ, SUTINKU, MYLIU!… – kiek svarbių ir jausmingų prisipažinimų galima užrašyti balionais. Tai meilės ir vestuvių kalba, tai žodžiai papuošiantys bet kokias vestuves. Su aukso raidžių meilės išpažinimu galima pasitikti jaunuosius, žengiančius po tuoktuvių ceremonijos, taip pat jiems galima įteikti po pirmąsias jų vardų raides – tai bus žavingas dekoras fotosesijai.

Pagal lietuviškas vestuvių tradicijas virš jaunųjų vietų prie stalo taip pat turėtų kabėti jų vardų raidės, ją įgyvendinti dabar paprasta – pakaks heliu pripildytas raides pririšti prie jaunųjų kėdžių atkalčių. Jauniesiems taip pat populiaru įteikti X ir O formų balionus. Ką tai reiškia? X – tai bučinys, o O – apkabinimas. Įsivaizduokite, kokia jausminga bus girlianda – XOXOXOXOXO.

MERGINŲ VAKARĖLIS

Kai prie būsimos jaunamartės durų pasirodysite su balionais-raidėmis ir sustosite į žodžius FUN, GIRLS, VAKARĖLIS, BUS SMAGU – jai bus aišku, tai mergaičių vakarėlis. Vakarėlio erdvę taip pat galite papuošti būsimos nuotakos vardu, arba užrašu JI PASAKĖ TAIP, ta pačia XOXO girlianda, MISIS, YAY ir panašiais jaustukais. Prie auksinių raidžių čia derės ir spalvingi serpantinai, ir konfeti, šalia žodžių kabančios spalvingos vėliavėlės, pūkuočiai – kuo daugiau žaismingumo, tuo smagiau.

GIMTADIENIS

SVEIKINAM, CHEERS, SALUT, VALIO – lai pasitinka toks auksinis pasveikinimas kiekvieną sukaktuvininką. Jis tikrai bus maloniai nustebintas. Susijaudins ir išvydęs savo vardą su šalia pakabintais širdelių formos balionais, reiškiančiais begalinę meilę. Raidėmis taip pat galima įvardinti gimtadienio temą – DISKO, RETRO, WILDE, PINK… Na, o pačių mažiausiųjų gimtadieniams iš raidžių galima sudėti ir žodį, nurodantį metukus – VIENAS, DU, TRYS, KETURI…

ŽODIS – VISAGALIS

Kartais net nereikia laukti ypatingos progos, kad išreikštum jausmus tais blizgiais žodžiais – VAU – riekš susižavėjimą pasimatymo metu, KALTAS (-A) – bus originalus atsiprašymas, SUPER ar BRAVO – pagyrimas. Vakarėliams tiks patys netikėčiausi jaustukai, ištiktukai ir išsireiškimai: OHHH, WHAT, UHUU, HAHA, OHO, O! ir panašiai.

O žodis BABY ar VAIKUTIS – viena nuostabiausių žinučių artimiausiems, kurią šiandien gana populiaru pranešti būtent folinių balionų-raidžių pagalba. Tai bus ir tinkamiausia dekoracija besilaukiančios mamos fotosesijai.

NUO 0 IKI BEGALYBĖS

Ar tau vieneri, ar devyniasdešimt – kiekvienas nori būti paminėtas, pagerbtas ir apkabintas. Balionas-skaičius – puiki gimtadienio dovana ir dekoracija. Tai nuostabus rekvizitas fotosesijoms – lengva laikyti, o kiek galimybių improvizacijoms… Skaičiai pravers ne tik gimtadienių šventės dekoravimui, bet ir pasitinkant Naujuosius metus, ir vaikelio sutiktuvėms (1 IR 1 TAI 3, MES JAU 3), ir būsimam pirmokui, ir baigiančiam 12 klasių (šimtadieniui būtinas 100!), ir visiems jūsų gyvenimo skaičiams paminėti.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: