Idėjos - tinklaraštis

„Nemada” vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Dar niekada vienoje vietoje nebuvo susirinkę tiek neskoningai apsirengusių žmonių. Nemadingi, pernelyg ryškių spalvų arba per daug blizgantys drabužiai, kvailos šukuosenos ir ryškiaspalvis makiažas. Svarbiausia tokiame vakarėlyje priblokšti savo antimados pojūčiu, todėl nebijokite užsimaukšlinti spalvoto peruko, ant kaklo pasikabinkite kuo daugiau karolių, ant rankų – žiedų ir apyrankių. Vyrai gali pagražinti savo plaukus įvairiaspalviais dažais. Merginos – nusilakuoti nagus skirtingų spalvų nagų laku. Jeigu spintoje turite drabužių, kurie, jūsų manymu, jums netinka arba yra išėję iš mados – dabar pats laikas ištraukti juos į dienos šviesą.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Tokio vakarėlio papuošimas turėtų būti toks pats neskoningas, kaip ir svečių apranga. Derinkite viską, kas nedera, t.y. naudokite kuo daugiau spalvų ir blizgesio. Stalą serviruokite įvairiais, tarpusavyje nederančius indais. Pripirkite kičinių žvakių ir panaudokite visas kažkada gautas dovanas, kurias iki šiol slėpėte spintoje arba tamsiam kambaryje: neskoningus paveikslus, keramines statulėles ir pigias žvakides.

Vakarėlio programa

Suteikite progą svečiams prisistatyti ir paprašykite, kad jie papasakotų, kodėl pasirinko būtent tokį stilių, kokias priemones naudojo ir kodėl pasirinktas stilius jiems yra artimas. Tokiam anti mados festivaliui būtinas šou ir apdovanojimai. Parinkite muziką, numatykite vietą podiumui ir suorganizuokite nemados demonstravimą. Vakarėlio pabaigoje apdovanokite nemadingiausius svečius.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: