Idėjos - tinklaraštis

„Netikros vestuvės” vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Fiktyvių vestuvių apranga beveik nesiskiria nuo tikrųjų, tik yra kur kas mažiau įpareigojanti pirmiausia dėl to, kad vakarėlis yra jumoristinis, todėl ir drabužiai gali būti pigesni, paprastesni ir juokingi. Jei organizuojate fiktyvias vestuves, iš anksto paskirstykite svečių roles, kad jie žinotų, kaip apsirengti. Nuotakai reikalinga balta suknelė. Kadangi vestuvės netikros – galima išnuomoti pačią pigiausią arba nupirkti ją dėvėtų drabužių parduotuvėje. Jaunikio kostiumą galima rasti savo spintoje arba paieškoti originalesnio stiliaus tėvų drabužių archyvuose. Būtų puiku, jei pabroliai ir pamergės apsirengtų vienodais drabužiais. Jei nenorite tam skirti daug lėšų, pakaks jei drabužiai bus vienos spalvos, pavyzdžiui, pamergės gali dėvėti rožines sukneles, o pabroliai rengtis baltai. Piršlys ir piršlienė galėtų apsirėdyti liaudiškais drabužiais, na o kunigui būtinai reikalinga sutana ir bažnytiniai aksesuarai (kryžius ir didelė tamsi, Bibliją primenanti knyga). Vestuvių svečiai taip pat gali turėti roles ir persikūnyti į jaunavedžių tėvus ir gimines.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Vestuvėse dominuoja balta spalva, dažnai derinama su rausva, kremine, žydra ar raudona. Fiktyvioms vestuvės labiausiai tiks rožinė. Pripirkite daug rožinių ir baltų balionų ir gėlių. Stalus padenkite baltom staltiesėm. Nepamirškite širdžių – jų turi būti daug ir visur: servetėlės, indai, širdies formos žvakės ir t.t. Vestuvių, kad ir netikrų, puošybai labai tinka balandžiai, angelai ir drugeliai. Naudokite žvakes, staltieses, medžiagas ar balionus su baltaisiais paukščiais arba meilę simbolizuojančiais amūrais. Pagrindinis vestuvinių dekoracijų akcentas – įspūdingas vestuvinis tortas. Jums nebūtina užsakinėti tikro, brangaus vestuvinio triaukščio. Galite padaryti netikrą tortą, kuris atrodys nemažiau įspūdingai. Jums reikės išpjauti trijų skirtingų dydžių skritulius iš putplasčio, pritvirtinti juos vieną prie kito ir dekoruoti kaspinais bei dirbtinėmis gėlėmis. Šiame video trumpa instrukcija kaip paruošti torto pagrindą:

Vakarėlio programa

Fiktyviose vestuvėse darykite viską, ką darytumėte tikrose, išskyrus santuokos ceremoniją bažnyčioje ar santuokų rūmuose. Surenkite savo ceremoniją, kuriai vadovaus netikras kunigas. Pagal visas vestuvių tradicijas persirengėliai okupuos jaunavedžių vietas prie stalo ir jas reikės išsipirkti. Netikrose vestuvėse taip pat groja muzikantai ir veiksmą reguliuoja stalo komendantai. Privalomas jaunavedžių šokis, tostai ir įvairiausi vestuviniai žaidimai.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: