Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

Paprastas ir efektingas Helovino dekoravimas

Helovinas – puiki proga surengti įsimintiną teminį vakarėlį. Tai visai nesudėtinga – tereikia pasitelkti fantaziją, įdarbinti kūrybiškumą ir savo namuose sukursite siaubūnišką atmosferą. Šiame straipsnyje pasidalinsime keliais patarimais, kaip nesudėtingai bet efektingai pasiruošti vaiduoklių, numirėlių ir raganų šventei.

Dekoruokite įėjimą į namus

Nuteikite savo svečius vakarėlio nuotaikai jau prie durų slenksčio. Jei gyvenate bute – papuoškite duris specialiu Helovino vainiku. Jį galite pasidaryti labai paprastai – panaudokite juodą plunksnų boa, apsukite jį aplink vielą ir papuoškite plastmasinėmis akimis. Jei mėgstate rankdarbius – vainikui galite panaudoti bet ką, ką rudenį rasite lauke, pavyzdžiui sausuolius ar lapus. Vainiką papuoškite česnakais, vienu kitu plastikiniu voriuku, užmeskite dirbtinį voratinklį arba atspausdinkite ir prisekite Drakulos bei kitų mistinių personažų nuotraukų.

Kur kas efektingesnis įėjimo dekoravimo variantas – prie durų priklijuota mumija. Jums tereikės daug šiukšlių maišų, binto ir makulatūros. Iš popieriaus ir maišų suformuokite mumijos kūną, apvyniokite ją bintu ir pakabinkite ant durų. Mumiją taip pat galite pagrąžinti dirbiniais voratinkliais.

Na ir žinoma tikroviškiausiai atrodys skeletas. Jį taip pat galite kabinti ant durų, pastatyti arba pasodinti šalia įėjimo. Skeletus galite aprengti, o jei gyvenate name – pakabinti ant namo sienų arba stogo.

Rudenį anksti temsta, o jūsų vakarėlis, tikėtina, užsitęs iki vėlumos, todėl siūlome dekoruoti ir langus. Iškirpkite iš kartono vaiduokliškas figūras, nudažykite juodai ir pakabinkite languose. Sutemus iš gatvės jūsų langai atrodys įspūdingai, o svečiai iš karto identifikuos vakarėlio vietą.

Panaudokite moliūgą ir kitas gamtos dovanas

Moliūgas – tradicinis Helovino atributas. Gražiai išskaptuoti šią daržovę yra nelengvas darbas, tad mes siūlome pažiūrėti į užduotį kūrybingai ir pasidaryti stilizuotą moliūgą. Moliūgus galite nudažyti juoda arba sidabrine spalvomis ir jie taps puikia stalo dekoracija. Iš sagų padarykite moliūgui akis, išpjaukite burną ir įstatykite vampyro dantis (platų dantų ir kitų Helovino prekių pasirinkimą rasite „Švenčių Mieste”). Jei neturite laiko arba rankdarbiai jums ne prie širdies – įsigykite mažų moliūgėlių, nupjaukite kotelį ir panaudokite juos kaip žvakides. Na o jei ir moliūgų ieškoti nenorite – įsigykite oranžinių balionų ir išpieškite juos juodu markeriu taip, kad panašėtų į tradicinį Helovino moliūgo veidą.

Sukurkite siaubo kambario atmosferą

Helovino šventės vieta turėtų panašėti į vaiduoklių pilį ar bent jau siaubo kambarį. Kaip pasidaryti mumiją jau minėjome, tačiau turime dar vieną patarimą, kaip labai paprastai pasidaryti vaiduoklių. Įsigykite keletą baltų arba žalių heliu pripūstų balionų, nupieškite jiems akis ir burną. Balionus apgaubkite baltu tiuliu ir jūsų kambaryje jau sklendžia vaiduokliai. Nepamirškite šikšnosparnių – juos labai paprasta pasidaryti iš juodo popieriaus. Iškarpykite jų įvairių dydžių ir prikabinėkite kuo daugiau visame kambaryje ant sienų ir užuolaidų. Taip pat galite pasidaryti popierinių pelių, kurias galite pritvirtinti palei sieną arba laiptus.

Labai efektingai atrodo permatomi balionai, į kurių vidų galima įdėti dirbtini voratinklį ir netikrų voriukų. Visas šias priemones taip pat rasite „Švenčių Mieste”.

Helovino stalą dekoruokite „siaubingai”

Ant stalo padėkite baltų rožių puokštę, papuoštą netikrais voriukais, gyvatėmis ar vabalais. Šalia pastatykite „kruvinas žvakes”. Jas pasidaryti labai paprasta. Jums reikės tik baltų ir raudonų žvakių. Uždekite raudoną žvakę ir prilašinkite raudono vaško ant baltosios. Ant stalo padėkite vazą su „supuvusiais” kiaušiniais. Tokius pasidarysite prisiminę mums visiems gerai žinomą kiaušinių dažymo būdą panaudojant svogūnų lukštus. Supuvę kiaušiniai atrodys įtikinamiau, jei ant jų uždėsite netikrų vikšrų ar vabalų.

Jei planuojate Helovino vakarienę – panaudokite vampyrų dantis. Juos galite padėti ant kiekvienos lėkštės arba įdėti į juos servetėlę. Taip svečiai gaus nedidelį suvenyrą, o stalas atrodys iš ties įspūdingai.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: