Idėjos - tinklaraštis

„Paskutinis mados klyksmas” vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Vakarėlio pavadinimas diktuoja aprangos kodą – be abejo, tai turi būti patys madingiausi sezono drabužiai, o viešnios turi atrodyti tarsi nužengusios iš žurnalo „Vogue” viršelio. Apranga – madinga ir ekstravagantiška. Taisyklių čia nėra, galima maišyti įvairius stilius, kaip tai daro garsiausi pasaulio dizaineriai. Šukuosenos gali būti netradicinės, makiažas ryškus, papuošalai egzotiški ir masyvūs. Semkitės įkvėpimo iš madų žurnalų, internete ir Fashion TV.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Madingo vakarėlio aplinka turi įpareigoti. Puoškite jį sidabrine, auksine, rausva ir juoda spalvomis. Nebijokite eksperimentuoti ir maišyti skirtingas dekoracijas ir skirtingus stilius. Stalus padenkite rausvomis satino staltiesėmis, dekoruokite įvairias vėriniais ir papuoškite didėlėmis vazomis su gyvų gėlių puokštėmis. Būtų puiku, jei kėdes uždengtumėte užvalkalais ir papuoštumėte prie kitų dekoracijų priderintais didžiuliais kaspinais. Vakarėlį pagyvins dideliame ekrane arba per projektorių demonstruojamas madų šou. Taip pat galite ant sienų pakabinti plakatus, pristatančius jūsų mados vakarėlį arba madų pasirodymą. Jei norite ekstravagantiškesnio interjero – dėvėtų drabužių parduotuvėje nupirkite pigių, tačiau ryškių rūbų, batelių, skarų ir panaudokite juos dekoracijoms.

Vakarėlio programa

Paprašykite svečių atsinešti drabužių, kurių jie dėl vienos ar kitos priežasties nebenešioja ir surenkite drabužių mainų valandėlę. Kas vienai jau pabodęs, neįdomus rūbas, kitai – madingas ir stilingas. Drabužius, kurių niekas nenorės, atiduokite labdarai. Taip pat galite surengti teminį mados aukcioną (pavyzdžiui „sudie, jaunyste”), kuriame būtų parduodami aukciono temą atitinkantis dalyvių atnešti drabužiai.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: