Idėjos - tinklaraštis

Piešimas ant veidų                                   

Mažieji labai mėgsta įsikūnyti į mėgamus personažus. Kiekviena maža mergaitė nori būti pricese ar kokiu miško žvėreliu: kiškute,  voveryte ar lapute. Berniukai dievina superherojus: žmogų-vorą, žmogų-šikšnosparnį abra renkasi šuniukų, kiškiukų ar liūtuko Simbos personažus. Nesvarbu, ar švenčiate teminį gimtadienį, ar vaidinate kalėdų pasaką,  mūsų draugiškos grimuotojos mielai papuoš jūsų vaikus, o pageidaujant ir suaugusius. 

Mes atvykstame į vietą ir atsivežame visą reikiamą įrangą.  Naudojame tik kokybišką vokišką grimą ir laikinųjų tatuiruočių dažus. Jums pageidaujant galime naudoti vandeninį grimą, kuris lengvai nusiplauna vandeniu arba teatrinį, kurį galima nuvalyti kosmetiniu pieneliu.  Tiek teatrinis, tiek vandeninis grimas turi savo privalumų bei trūkumų. Vandeninis grimas lengvai nusiplauna, todėl jei vaikai aktyvai žaidžia lauke, laistosi vandeniu, tikėtina, kad po tokių žaidimų, tiek princesės tiek princai pavirs pelenėmis ir murziais. Teatrinis grimas visiškai netepa net ir po kontakto su vandeniu, prakaitu ar neduok dieve, ašarų. Tačiau nuvalyti teatrinį grimą galima tik su kosmetiniu pieneliu arba specialiu kremu. Laikinųjų tatuiruočių dažai nusiplauna/nusivalo su bet kokiu valikliu, sudėtyje turinčiu spirito.

Jei renginys didelis ir reikia grimuoti daug žmonių, mes jums padėsime. „Balionų Šalyje” dirba net 4 grimerės, kurios mielai vyksta į vaikų šventes.

Vienos grimerės darbo kaina: nuo 50,- € +PVM  (iki 10 vaikų, Vilniaus m. ribose). Darbo trukmė 1 val. Už papildomą mokestį vykstame į kitus miestus. Jei vaikų daugiau nei 10 ar/ir  grimavimas sudėtingas, kaina derinama atskirai.

Priimame tik išankstinius užsakymus tel.:+370 699 80119 (darbo metu, darbo dienomis) arba rasa@balionusalis.lt