Idėjos - tinklaraštis

Pimpačkiukų šėlsmas – linksmiausias gimtadienis

Ir kas dabar atsimena pagrindinių filmo „Bjaurusis aš” herojų vardus? Net keista, kad viso pasaulio vaikų, ką čia slėpti – ir suaugusiųjų, simpatijas bei širdis užkariavo ne pagrindiniai veikėjai, o šio filmo linksmuoliai pimpačkiukai. Simpatiškos būtybės juokino ne tik savo poelgiais, bet ir kalbėjimo maniera, linksmomis mimikomis. Po filmo tapo aišku, pimpačkiukai į mūsų gyvenimus atėjo ilgam, kaip ir kiti vaikų pamėgti herojai: Kempiniukas Plačiakelnis, Smurfai, vėžliukai Ninzės, Žaibas Makvynas ir kiti. Vaikai mėgsta persikūnyti į savo herojus, o gimtadienio šventė tam puiki proga. Gal šis gimtadienis tebūnie pimpačkiukiškas šėlsmas?

Kvietimai

Net ir kvietimai į šį pimpačkiukų suvažiavimą privalo būti išradingi ir atitikti temą. Pasigaminkite juos patys… Viena žavi idėja: šiek tiek pripūskite ryškiai geltoną balioną, juodu permanentiniu markeriu nupieškite pimpačkiuko akį ir užrašykite kvietimo tekstą. Orą išleiskite ir balionėlį dėkite į voką. Norint perskaityti tokį kvietimą, balioną, be abejo, vėl teks pripūsti. Taip pat įdomių kvietimų galima pasigaminti tiesiog iš standesnio geltono bei mėlyno popieriaus. Jei nepavyks sulipdyti pimpačkiuko atvaizdo, pakaks geltono stačiakampio su keliais atpažįstamais elementais.

Šventės dekoras

Jūsų svečius tikrai nustebins jūsų buto ar namo durys, padabintos pimpačkiuko „kostiumu” – pamatę jas svečiai tikrai nesuabejos, kur šiandien švenčiamas gimtadienis.

Na, o ant šventinio stalo ir šalia tegul dominuoja mėlyna ir geltona spalvos. Papuoškite šventės vietą šių spalvų balionų puokštėmis, nuo jų gali driektis ilgos popieriaus juostų girliandos. Stalą užklokite ryškiai geltona staltiese, o ant jos patiekite skanėstus ryškiai mėlynuose induose (puikiai tiks ir vienkartiniai). Gaivaus geltono naminio limonado stiklines puikiai pagyvins melynais ir baltais dryžiais dekoruoti popieriniai šiaudeliai, o kiekvieno svečio kėdę tegul puošia helio pripildyti specialūs pimpačkiukų balionai (šiuos balionus vėliau galėsite įteikti kaip atminimo dovanėles visiems svečiams).

Aprangos kodas

Pimpačkiuko kostiumu gali virsti net paprasti ryškiai geltoni marškinėliai ir mėlyni džinsai ar sijonas. Juodu markeriu ant marškinėliu galite nupiešti filmo emblemą ar pimpačkiukų akį. Tiesą sakant, daugiausia pimpačkiukiško žavesio suteiktų žaislinis ryškiai geltonas šalmas su dideliais apvaliais akiniais bei keliais juodais styrančiais plaukais. Net ir tradicines trikampes gimtadienio kepurėles galima paversti teminės šventės atributu – ant geltonų kepuraičių užklijuokite dideles akis, nupieškite šypsenas – štai ir pimpačkiuko aksesuaras.

Gardumynai

Ryškiai geltoni… Keksiukai su iš jų kyšančiais sausaininiais pimpačkiukais, maži zefyriukai ant pagaliukų paversti mylimais herojais, ryškiai geltonas limonadas, geltoni prancūziški sausainėliai, įspūdingas tortas… Šiek tiek fantazijos, maistinių dažų, kantrybės ir gimtadienio stalas bus nepakartojamas.

Žaidimai

Pimpačkiukai tikrai nestokoja veiklos ir noro šėlti, tad gimatdienio metu jiems tikrai liūdna nebus. O jei šėlsmas išsikvėps, pakvieskite juos pažaisti keleto žaidimų… Pasiruoškite šešias vienkartines stiklinaites – gali būti geltonos su nupiešta akimi, ar violetinės, padabintos pimpačkiukus-pabaisiukus primenančiais bruošais. Sustatykite stiklinaites į piramidę ir minkštu nediduku kamuoliuku bandykite ją nugriauti. Laimi daugiausia vienu metu numušęs stiklinaičių. Kitas smagus žaidimas – bandymas nematant priklijuoti pimpačkiuko akį. Šiam žaidimui reikės nemažo pimpačkiuko, sumontuoto iš spalvoto popieriaus, ir tiek akių, kiek yra svečių. Kievienam įteikite po iš popieriaus iškirptą apvalią akį, užriškite žaidėjo akis, keletą kartų apsukite ir pirmyn – tegul pabando atrsati tikslią pimpačkiuko akies vietą. Laimi taikliausias.

Smagios šventės!

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: