Idėjos - tinklaraštis

Piratų vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Nieko nėra papraščiau, kaip apsirengti piratu. Vyrams tereikia plačių juodų kelnių (kostiuminės netinka) ir jūreiviškų marškinėlių su baltais ir mėlynais dryžiais. Moterims – plataus sijono, aukštaaulių batų su pakulne, baltų ar jūreiviškų marškinėlių. Svarbiausios aprangos detalės yra aksesuarai, pradedant skrybėlėmis, akių raiščiais ir baigiant piratų kardais ar net papūgos muliažu. Vyrams tiktų prisiklijuoti dirbtinę barzdą ar ūsus, moterims būtinas atributas – pirato auskarai, o jei neturite ilgų juodų garbanų, visada išsisukti iš padėties padės perukas.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Piratų vėliava, juodos vėliavėlės su kaukolėmis – tai pagrindiniai patalpų dekoravimo elementai. Pakabinti galite ir karolius su kaukolytėmis. Ant lauko durų užklijuoti plakatą, kuris praneštų svečiams, kad šventė jau prasideda. Nepamirškite ir balionų – pasirinkimas tikrai milžiniškas, tereikia nuspręstim, kiek galite išleisti pinigų dekoracijoms.

Stalus būtinai uždenkite staltiesėmis su piratų atributika, paserviruokite vienkartines lėkštes ir puodukus su tokiais pat piešiniais. Jei kartais parduotuvėje neradote visos stalo serviravimo kolekcijos arba norite šiek tiek sutaupyti, nebėda, visada galite rinktis vienspalvius stalo indus, pvz.: juodus arba raudonus. Svarbu, kad pagrindiniai akcentai būtų su piratų atributika. Pabarstykite ant stalų konfeti kaukolytes ar auksinius pinigėlius, papuoškite tortą piratų tematikos žvakutėmis. Galite ant stalo pastatyti lateksinę kaukolę ar uždegti keletą žvakių.

Vakarėlio patiekalai

Patiekalai galėtų būti įvairūs, tačiau rekomenduotume jūros gėrybes ir žuvį. Žinoma, niekas nepaneigs, kad į krantą išlipę piratai mielai išsikeptų laukinio šerno šašlyką, viskas priklauso nuo to, kur vyksta Jūsų „Piratų” vakarėlis: gamtoje ar namie. Jei norite pajusti tikrą piratų dvasią, būtinai pasirūpinkite keliais buteliais romo. Galbūt atsiras tokių, kurie pirmą kartą ragaus šio gėrimo.

Vakarėlio veikla

Pagrindinis piratų vakarėlio akcentas, žinoma, žaidimas lobio paieškos. Šį žaidimą galima žaisti įvairiai: pasinaudokite internetu, pasitelkite fantaziją ir sukurkite įdomų ir interaktyvų žaidimą su užduotimis, mįslėmis, galvosūkiais. Viskas priklauso nuo vietos, kurioje švenčiate, ir publikos. Piratų vakarėliui galima pritaikyti daugelį populiarių žaidimų, tereikia juos tinkamai apipavidalinti. Būtų idealu, jei dar iki renginio keletas būsimų svečių Jums pagelbėtų, nes nieko nėra blogiau kaip ruošti šventę vienam. Susiraskite internete keletą piratų dainų (Keistuolių teatro, Kapitono Flinto ar kt.), atspausdinkite keletą lapų su žodžiais, pasirūpinkite garso įrašais, vakarui įsišėlus bus labai smagu visai kompanijai sutartinai užtraukti „ho ho ho ir pilna stiklinė romo”!. Jei jau vakaras nurimo, galite pažiūrėti populiariuosius „Karibų piratus” arba geriau paieškokite archyvuose „Lobių salos”. Tikrai daugeliui patiks prisiminti vaikystę.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: