Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

Pižamų vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Pižamų vakarėlio tradicija atsirado Jungtinių Amerikos Valstijų vaikų ir paauglių tarpe. Tokio vakarėlio metu vaikai susirinkdavo ir nakvodavo savo draugo namuose. Pižamų vakarėlio tema dažnai pritaikoma ir mergvakariams. Savaime suprantama, kad privaloma tokio vakarėlio apranga – pižama. Kokią pižamą pasirinksite priklausys nuo to, ar jūsų pižamų vakarėlis tikras, t.y. ar einate į svečius, kur ruošiatės ir nakvoti, ar einate į vakarėlį, kur susirinks daug žmonių švęsti ir po to išsiskirstys. Pastarajam atvejui galima apsirengti stilizuotas pižamas, t.y. pritaikyti tiesiog laisvus rūbus arba marškinėlius.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Vakarėlio dekoracijos turėtų asocijuotis su miegu. Patieskite čiužinių ir miegmaišių, pridėliokite pagalvių, pledų ir antklodžių. Tokiam vakarėliui tiktų dekoracijos su žvaigždėmis ir mėnuliu, todėl galite panaudoti girliandas su žvaigždėmis, nupiešti ir iškirpti didelį mėnulį. Tradiciškai pižamų vakarėliui reikia daug minkštų žaislų, kurie sukuria jaukią, miegui tinkamą atmosferą. Tinka ir romantiškos, spalvingos ar kvepiančios žvakės.

Vakarėlio programa

Pižamų vakarėlio dalyviai turi stengtis kuo ilgiau neužmigti. Taigi jie žaidžia įvairius žaidimus, pasakoja istorijas ir užkandžiauja kiek galima ilgiau. Pižamų vakarėlio veikla gali būti labai įvairi: surenkite pagalvių mūšį, žiūrėkite filmus arba žaiskite kompiuterinius žaidimus. Panelės gali surengti SPA vakarėlį ir palepinti save manikiūru, pedikiūru bei įvairiomis veido kaukėmis.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.