Idėjos - tinklaraštis

„Policininkai ir banditai” vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Jeigu neturite pažįstamų policininkų, vargu ar rasite tikrą policininko uniformą, kad galėtumėte pasipuošti vakarėliui, tačiau įtikinamą policininko ar policininkės įvaizdį galite sukurti panaudodami įvairius aksesuarus. Vakarėlyje gali svečiuotis policininkai iš įvairių šalių, todėl įvaizdžiui sukurti jums užteks tik kepurės ar šalmo, akinių, policijos ženklelio, ginklų ir antrankių. Rūbus galite nesunkiai priderinti – puikiai tiks tamsiai mėlyni arba balti marškiniai ir kostiuminės kelnės. Banditų garderobas gerokai platesnis, nes juk ir patys banditai gali būti labai įvairūs. Vieni – turtingi Cosa Nostra mafijozai, kiti – ką tik pabėgę iš kalėjimo, dryžuota nuplyšusia apranga, treti – moderniais kostiumais ir įranga „ginkluoti” vagys.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Papuoškite sienas filmų išgarsintų policininkų ir banditų nuotraukomis. Šokių aikštelei parūpinkite policijos šviesos signalus primenantį apšvietimą. Iš kartono išpjaukite automobilio formą ir nudažykite jį policijos automobilio spalvomis. Praverstų policijos komisariatą primenančios detalės – stalinės lempos, spausdinimo mašinėlė ir tyrėjų darbo reikmenys: pirštinės, padidinimo stiklas, teptukai, rašalas pirštų atspaudams nuimti.

Vakarėlio programa

Pastatykite foto aparatą ant štatyvo ir prie baltos sienos fotografuokite visus atvykusius nusikaltėlius. Rankose jie gali laikyti numerį arba tiesiog užrašą su savo vardu. Kai visi svečiai bus susirinkę, ant ekrano paleiskite prezentaciją su besikeičiančiomis ieškomų nusikaltėlių nuotraukomis. Žaiskite įvairius kortų žaidimus, o pralaimėjusius žaidėjus tupdykite tam tikram laikui į kalėjimo kamerą, padarytą iš kartono dėžių. Paprašykite visų svečių trumpam išeiti į kitą patalpą ir paslėpkite prizą. Dekoracijas sukeiskite arba papildykite naujomis taip, kad jos būtų kaip nuorodos, kur to prizo ieškoti. Paprašykite, kad svečiai ieškotų prizo, kuris ir atiteks pirmajam jį radusiam.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: