Idėjos - tinklaraštis

Pribloškiantys kostiumai efektingam Helovinui

Nenumaldomai artėja diena (tiksliau vakaras), kurios metu net suaugusieji svajos pasimatuoti pačius keisčiausius ir kraupiausius kostiumus bei įvaizdžius. Tas Helovino vakaras – puiki proga teminiam vakarėliui – spalvingam, linksmam ir, be abejo, su siaubo elementais. Ar esate pasiruošę visu 100 procentų įsikūnyti į pasirinktą herojų? Mes pasirengę jums padėti – „Švenčių miesto” parduotuvėje jūsų jau laukia „nuo / iki” sukomplektuoti kostiumų rinkiniai bei ypatingi heloviniški (ir ne tik) aksesuarai. Užsukite pasižvalgyti ir pasimatuoti…

Į mūsų parduotuvę atkeliavo daug naujienų iš Didžiosios Britanijos… Tikri vakarėlių kostiumų asai „Smiffys” siunčia heloviniškus linkėjimus ir galybę pačių įvairiausių personažų kostiumų bei aksesuarų rinkinių tiek vyrams, tiek moterims. Kokybiški, nepriekaištingai pasiūti ir papildyti visais būtinais personažo atributais bei aksesuarais – viename rinkinyje viskas, ko prireiks ruošiantis karnavalui. Šį kostiumą norėsis vilkėti ne viename vakarėlyje. Vyriškai auditorijai šiemet siūlome tapti operos fantomais, mirties valdovais, vampyrais, vudu kerėtojais, mirties pranašais…

Moterys taip pat neliks nuskriaustos ir vakarėlio metu galės visus stebinti sparnuotųjų vampyrių, paslaptingųjų vienuolių, vaiduoklių laivo princesių, Adamsų šeimynėlės atstovės Mirtišės įvaizdžiais. Kostiumai išties efektingi ir įspūdingi, o taip pat patogūs ir nevaržantys judesių lyg įprasti rūbai. Skrybėlaitės, vėduoklės, vualiai, kryžiai ir kiti neatsiejami herojaus atributai bus supakuoti kartu su kostiumu. Tiesa, grimu teks pasirūpinti atskirai.

Dar vienas puikus pasirinkimas moterims – elastiniai kombinezonai tampriai apgulantys kūną ir leidžiantys tapti moterimi kate, giltine ar arlekinu. Juodi elastingi kostiumai papuošti įspūdingais ornamentais. Net neabejojame, kad su tokiu kostiumu tapsite vakarėlio karaliene.

Ne tik Helovinui

Ir dar viena itin spalvinga ir nuotaikinga naujiena vyrams – įvairiais fotografiškai realiais raštais marginti „Smiffys” kostiumai. Siluetas klasikinis, o marginimas… verčiantis nusišypsoti ir pavydėti kostiumo savininkui. Beje, prie kostiumo pridėtas ir to paties rašto kaklaraištis. Tad jei jums patinka ryškios spalvos, komiksai ir kiti netikėti ornamentai ant jūsų rūbų – užsukite pasižvalgyti į „Švenčių miestą”. Su tokiu kostiumu galite drąsiai atvykti ir į Helovino šventę – tikrai išsiskirsite gotiškame juodos, vampyriškai raudonos bei vaiduokliškai baltos spalvų fone. Beje, Helovinui itin tiks kostiumas, margintas kaukolių motyvais. Su tokia puošmena ne gėda bus pasirodyti ir Naujametiniame karnavale. Kur dar? – bernvakaryje, gimtadienyje ir net savaitgalio diskotekoje. Tikrai universalus rūbas – pradžiuginsiantis ne tik kostiumo savininką, bet ir aplinkinius.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: