Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

„Princai ir princesės” vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Princų ir princesių vakarėlis pirmiausiai asocijuojasi su Pelenės pasaka, tačiau šios pasakos interpretacijų gali būti įvairių. Galite savo draugams nurodyti griežtą viduramžių aprangos kodą ir visi privalės aplankyti kostiumų nuomos punktus, kad nepažeistų vakarėlių etiketo, o galite padaryti šiuolaikišką princų ir princesių vakarėlį, kuomet svečiai galės puoštis savo turimais vakariniais drabužiais, o apie jų aukštą luomą ir princesišką kilmę bylos įmantrūs perukai ir ryškus, blizgus makiažas.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Kuo daugiau prabangos ir blizgesio, tuo geriau. Papuoškite įėjimą girliandomis, prie įėjimo patieskite raudoną kilimą ir pastatykite pažą su įspūdingu peruku, kuris iškilmingai paskelbs kiekvieno įeinančio vardą. Patalpą papuoškite baltais heliu pripūstais balionais su rausvais arba auksinais kaspinais. Pasirūpinkite didėlėmis, prabangiomis žvakidėmis ir blizgančiais indais. Stalai turėtų būti kuo puošnesni, todėl juos galite dekoruoti gėlėmis, tviskančiu konfeti, netikrais brangakmeniais. Patiekaluose taip pat turėtų atsispindėti prabanga. Tai nereiškia, kad vaišės turi būti labai brangios, tiesiog reikėtų skirti daugiau dėmesio maisto pateikimui. Maistą patiekite dideliais kiekiais ir didelėse, vaisiais, daržovėmis ir padažais dekoruotose lėkštėse. Jei nusprendėte paruošti vištienos patiekalą – stalui patiekite visą vištą, jei žuvies – įneškite visą žuvį. Patiekalų pateikimas turėtų priminti senovinius natiurmortus.

Vakarėlio programa

Kaip bežiūrėtume, šis balius yra daugiau princesių, nei princų, todėl ir vakarėlio veikla daugiausiai bus skirta princesėms. Įkurkite princesėms manikiūro ir makijažo kampelį, kur jos galėtų pasigražinti ir pasigrožėti savimi. Paruoškite kryžiažodį apie žinomiausias šiuolaikines princeses (pvz. Diana, Grace Kelly) ir apdovanokite greičiausiai kryžiažodį išsprendusią princesę arba princą. Na o kaip be pamesto batelio? Užriškite princams akis ir liepkite atspėti, kuris batelis priklauso jų princesei.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: