Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

„Profesijos” vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Profesijų vakarėlis – labai įdomi ir spalvinga tema, nes į svečius susirenka įvairiausių profesijų atstovai, apsirėdę savo kasdieniais darbiniais rūbais. Tai statybininkai, gydytojai, policininkai, kariai, mokytojos, advokatai, seselės, sekretorės ar net autoserviso darbuotojai. Jeigu esate kokios nors specifinės profesijos atstovas, jums net nereikės ieškoti kostiumo. Na o jei jūsų profesiniai drabužiai nėra kažkuo išskirtiniai – persirenkite jums patinkančios profesijos atstovu. Reikalingų aksesuarų galite rasti „Švenčių miesto” parduotuvėje, specializuotais darbo drabužiais prekiaujančiose parduotuvėse ar net vaistinėse, priklausomai nuo to, kokią profesiją pasirinksite. Jums pravers statybiniai šalmai, pirštinės, švirkštai, kombinezonai ir chalatai.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Profesijų vakarėlį patartina dekoruoti simboliais, susijusiais su įvairiomis profesijomis. Labiausiai pasireikšti galima serviruojant vaišes, pavyzdžiui, vaisius arba saldainius pateikite statybininko šalme, sugalvokite ir užrašykite „profesinius” patiekalų pavadinimus (pvz. „santechniko užkanda”, „statybininkų džiaugsmas”, „daktaro eliksyras” ir pan.). Šventės patalpą galite puošti įvairiausiomis dekoracijomis – juk kaip bebūtų, svečiai renkasi į vakarėlį, o ne į darbą! Šventinę nuotaiką padės sukurti balionai, burbulinės ir spalvingas konfeti.

Vakarėlio programa

Būtinai organizuokite svečių fotosesiją. Vakarėlio pradžioje nufotografuokite svečius, perkelkite nuotraukas į kompiuterį ir vakarėlio metu demonstruokite nuotraukas per projektorių. Svečių nuotraukas galite sumaišyti su tikrų profesijų atstovų nuotraukomis, kurias rasite internete. Surenkite svečiams viktoriną, kurioje jie galėtų pademonstruoti žinias apie įvairias profesijas ir daugiausiai teisingų atsakymų surinkusius svečius būtinai apdovanokite prizais. Organizuokite profesinių anekdotų šou – visi svečiai turi papasakoti po anekdotą apie kokios nors profesijos atstovus. Linksmiausių istorijų pasakotojus taip pat apdovanokite.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: