Idėjos - tinklaraštis

PŪKUOČIAI

„Pom-Pom”, taip angliškai, kaip ir iš siūlų pagaminti kepurės bumbulai, vadinami popieriniai dekoratyvūs bumbulai. Mes juos pavadinome jaukiu lietuvišku žodžiu – pūkuočiai. Tokie purūs, lyg pūkuoti, galintys virsti debesiu, bijūno, purienos ar kitos gėlės žiedu, saule… Būtent universalumu jie ir žavi tiek mus, tiek visus, mėgstančius originaliai dekoruoti savo šventes.

Šios popierinės purienos ideliai tinka ir šventės, ir fotosesijos, ir parduotuvės vitrinos, ir klasės, ir šventinio stalo dekoravimui. Pūkuočius galima komponuoti ant horizontalaus paviršiaus, klijuoti prie sienos ar pritvirtinus valą kabinti ant medžių, šviestuvų, girliandų. Pūkuočiai itin įspūdingai atrodo kompanijoje su pačiais įvairiausiais balionais, lempelėmis, kaspinais ar popierinėmis „korių” dekoracijomis.

„Švenčių miesto” asortimente net 13 spalvų ir dviejų dydžių (20 ir 30 centimetrų skersmens) pūkuočiai. Juos gaminame iš itin kokybiško popieriaus, nes norime, kad jie džiugintų jus ilgai, kuo ilgiau būtų purūs, išlaikytų formą ir nesuplyštų, taip pat būtų lengvai paruošiami, t.y. išpurenami. Kokybiškas pūkuotis – tankus ir purus, tad pasistengėme, kad ir popieriaus sluoksnių būtų kuo daugiau.

Neparuoštas pūkuotis yra labai kompaktiškas, tad jų transportavimas nesukelia jokių problemų. Kaip ir jų paruošimas. Tiesiog išpakavę atsargiai išskleiskite po vieną popieriaus sluoksnį, vėliau rankomis pataisykite lapelius ir suformuokite apvalų rutulį. Jei planuojate pūkuotį kabinti, iš karto pritvirtinkite ir specialų kabliuką su valu.

Pažiūrėkite šį video ir pūkuočio išpurenimo procesas bus dar aiškesnis:

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: