Idėjos - tinklaraštis

Vakarėlio „Raudonųjų žibintų kvartalas” idėjos

Gangsterių, sutenerių ir prostitučių vakarėlio apranga ir stilius

Raudonųjų žibintų kvartale renkasi miesto nuodėmingieji: pasileidusios moterys ir nusikaltėliai vyrai. Moterų apranga itin seksuali, makiažas ryškus ir vulgarus, jos nešioja daug neskoningų papuošalų. Raudonųjų žibintų kvartalo gyventojoms pravers ryškūs perukai, kičiniai akiniai nuo saulės ir įvairūs sekso žaisliukai. Šio rajono suteneriai taip pat geru skoniu nepasižymi – dažniausiai vilki „prabangius” treningus arba blizgančius kostiumus, ryškius marškinius, nešioja skrybėles ir storas auksines grandines ant kaklo. Visai kitaip atrodo gangsteriai. Su skoniu jie tikrai nesusipykę. Gangsteriai dėvi stilingus kostiumus, skrybėles, ilgus paltus. Populiariausi gangsterių atributai – ginklai, cigaras, o jei gangsteris keliauja į misiją – be abejo, paslaptingas lagaminas.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Pati vakarėlio tema pasako, kad reikalingas raudonas apšvietimas. Sukurti intymią aplinką gana paprasta. Pritemdytoje patalpoje į kelis šviestuvus įsukite raudonas lemputes, uždekite daug raudonų žvakių, galite panaudoti raudonus popierinius žibintus. Kadangi vakarėlis vyksta nuodėmingųjų kvartale, tai aplinka galėtų panašėti ir į bordelį arba nelegalų kazino. Pridėkite pagalvėlių, pakabinkite bordo, raudonas ir juodas medžiagas (jas galite užmesti ir ant kėdžių). Ant stalų galite pribarstyti konfeti. Galite įrengti vietą azartiniams žaidimams. Patiekdami vaišes daugiausiai eksperimentuokite su kokteiliais ir naudokite įvairius kokteilių ir taurių aksesuarus.

Vakarėlio programa

Parūpinkite svečiams įvairių azartinių žaidimu – kortos, pokeris, kauliukai, domino. Kiekvienas gangsteris ar suteneris gražių moterų apsuptyje neatsisakys sulošti azartiškos partijos. Pažaiskite rolių žaidimą. Sugalvokite istorijos siužetą, kuriame būtų įtraukti visi svečiai. Aprašykite kiekvieno jų rolę, kas jis yra ir ką turi daryti, bet neatskleiskite bendro siužeto, kuriame turi būti įvykis ir tikslas. Išdalinkite visiems rolių aprašymus ir pradėkite veiksmą.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: