Idėjos - tinklaraštis

Roko vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Visi žinome kaip atrodo roko žvaigždės: ilgi plaukai, suplyšę džinsai, odinė striukė ir daug metalo ant gausiai tatuiruotėmis išpuošto kūno. Merginoms, kurios ruošiasi į tokį vakarėlį, reikėtų gerai susišiaušti plaukus ir nepagailėti plaukų lako. Taip pat galite plaukų sruogas nudažyti ryškiaspalviais dažais. Makiažas turėtų būti ryškus, dramatiškas. Aprangoje dominuoja juoda spalva, tačiau galite puoštis ir blizgančiais drabužiais. Puikiai tiktų leopardo kailio raštą imituojančios aptemptos kelnės arba marškinėliai. Vyrams, jei jie nėra ilgaplaukiai, būtinai reikalingas perukas, prie kurio labai gerai derėtų galvą juosianti juosta arba skara. Vyrų apranga taip pat gana aptempta, nesvarbu, ar jie mūvės džinsus, ar raštuotas kelnes. Tiek vyrams, tiek merginoms tiks ne tik masyvūs papuošalai, bet ir tamsūs akiniai.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Ant įėjimo durų pakabinkite plakatą su užrašu „Šį vakarą – roko koncertas. Visi bilietai parduoti”. Sienas nukabinėkite garsių roko grupių plakatais („Rolling Stones”, „Metallica”, U2) ir, žinoma, gitaromis. Dekoracijoms labai pravers žvaigždės, jų girliandos ir konfeti. Iškirpkite iš popieriaus daug žvaigždžių, ant kiekvienos žvaigždės užrašykite svečio vardą ir pakabinkite žvaigždes ant sienos. Dekoravimui kūrybingai panaudokite kompaktinius diskus (CD). Galite prikabinti jų ant lubų arba pritvirtinti prie staltiesės kaip dekoraciją. Būtinai įrenkite sceną, kur jūsų svečiai galės pasirodyti.

Vakarėlio programa

Nupirkite grimo, purškiamų plaukų dažų, lako, netikrų tatuiruočių ir įrenkite žvaigždžių kambarį, kur atvykę svečiai galėtų patobulinti savo įvaizdį. Kadangi į vakarėlį susirinko daug roko žvaigždžių, reikia suteikti joms progą pasirodyti scenoje. Galite pasiūlyti svečiams padainuoti roko dainas karaokėje arba surengti grojimo neegzistuojančiomis gitaromis konkursą, kuomet svečiai pagal pasirinktą roko kūrinį turės kuo įtikinamiau pagroti įsivaizduojama gitara.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: