Idėjos - tinklaraštis

Rokenrolo vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Rokenrolas išpopuliarėjo 1950-aisias metais, todėl reikėtų gerai pasidomėti to laikotarpio aprangos stiliumi. Ko gero tai bus vienintelė vakarėlio tema, apie kurią galima pasakyti, kad vaikinams gali būti sunkiau rasti tinkamą kostiumą nei merginoms. Merginos tuo metu nešiojo pūstus sijonus iki kelių, baltas kojinaites ir pirštinaites. Vaikinams labiausiai tiktų Elvio Preslio stiliaus apranga, tačiau jei tokį prabangų kostiumą rasti sudėtinga – pakaks siaurų kelnių, baltų aptemptų marškinėlių, lakuotų batų ir daug plaukų lako arba želė ant galvos. Idėjų kostiumams rasite filme “Grease” su Džonu Travolta.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Rokenrolo vakarėlį reikėtų dekoruoti muzikine tematika. Būtų puiku, jei rastumėte senų, nereikalingų plokštelių ir jas galėtumėte panaudoti kaip pagrindinę dekoraciją – kabinkitės jas ant sienų arba nuleiskite nuo lubų ir šviestuvų. Taip pat labai tiktų muzikos instrumentai. Tikrieji instrumentai pernelyg didelė prabanga, tad patys pasigaminkite gitarų ir saksofonų iš kartono. Muzikinė tematika gali dominuoti ir stalo serviravime – servetėlės, staltiesės ir indai su muzikos instrumentais arba natomis. Pagrindiniu stalo akcentu galėtų būti didelis gitaros formos pyragas arba tortas.

Vakarėlio programa

Daug nereikia svarstyti – pagrindinis šio vakarėlio užsiėmimas yra dainos ir šokiai. Pirmiausia pasirūpinkite fonoteka – jums reikės daug rokenrolo stiliaus muzikos. Patalpoje numatykite vietą scenai, kurioje galės pasirodyti jūsų svečiai. Būtinai surenkite dainavimo konkursą. Tai gali būti karaokė arba netikras dainavimas, kai pagal muziką tik žiopčiojama. Svarbiausia – artistiškumas. Būtų puiku jei vakarėlyje būtų žmogus, mokantis šokti rokenrolą ir galėtų vesti šokių pamoką.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.