Idėjos - tinklaraštis

Saldusis spragėsių meniu

Kaip maloniai traška gerai išspragintas kukurūzas ir kokia palaima užlieja skonio receptorius nuo netikėtų saldžių skonių. Mūsų laboratorija nusiteikusi gurmaniškai ir originaliai išpildyti visas smaližių fantazijas!

Saldųjį meniu suskirstėme į kelias kategorijas, kad pasirinkimas (patikėkite, išsirinkti iš 50 skonių išties nelengva) būtų bent šiek tiek lengvesnis. Taigi, jūsų laukia:

KARAMELINIAI, ŠOKOLADINIAI, SALDAINIŲ SKONIO, TEMINIAI.

Karamelinių spragėsių fronte laukia tikrų gurmanų verti netikėtumai. Tikime, jau pamėgote karamelinius, karamelinius su pienišku šokoladu, su dvigubai daugiau karamelės ir karamelinius su šiek tiek druskos kristalų. O ar išdrįsite paragauti karamelinių su čederio sūriu? Patikėkite, derinys gal ir netikėtas, bet apdovanosiantis tikrai ypatingu skonio fejerverku.

Šokoladinius spagėsius apgaubiame juoduojo, pieninio bei baltojo šokolado plutele. Ir tai dar ne viskas… Su šokoladu labai dera vaisiai ir uogos, tad ir savuosius šokoladinius spragėsius dar papildome apelsinų, vanilės, braškių, mėlynių, citrinų ir kitais vaisiniais (ir ne tik…) skoniais.

Saldainių skonio spragėsiai burnoje sproginės vaisinėmis bombytėmis… Bananai, vynuogės, braškės, apelsinai, obuoliai, citrinos, vyšnios, mėlynės – tikime, kad kiekvienas ras mėgstamiausią. Šioje kategorijoje gerbėjų tikisi ir aštraus cinamono, „Toffee”, vanilės, „Pina Colada” ir „Buble Gum” spragėsiai. 

Teminiai spragėsiai sukurti specialiai vaikų gimtadieniams. Tiems vaikams, kurie svajoja švęsti persirengę savo mylimais pasakų ir filmukų herojais. Spragėsiai padės išpildyti šventės temą iki galo. Štai vienaragių spragėsiai – vanilės skonio su baltuoju šokoladu, apibarstyti mažytėmis spalvotomis žvaigždutėmis. Yra ir fėjų dulkių bei „Frozen” traškiųjų kukurūzų… O jei norėsite susikurti savuosius Žmogaus Voro ar peliuko Mikio spragėsius, nesikuklinkite, užsukite – mūsų laboratorija pasirengusi išpildyti jūsų gardžiasias vizijas.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Popcorn Lab” naujienas.