Idėjos - tinklaraštis

„Seksas ir miestas” vakarėlio idėjos

Apranga ir stilius

Šio vakarėlio aprangos stilių įkvėpia populiarus serialas „Seksas ir Miestas“ ir, ko gero, tai yra viena labiausiai tinkančių temų merginų vakarėliui ir mergvakariui. Vakarėlio dalyvės turėtų puoštis panašiai kaip pagrindinės filmo herojės: madingoji žurnalistė Kerė, seksualioji viešųjų ryšių specialistė Samanta, išlaikyta, bet stilinga galeristė Šarlotė ir klasikinį stilių mėgstanti griežtoji teisininkė Miranda. Jos visada apsirengusios pagal naujausią madą, dėvi dizainerių kurtus batelius ir rankines. Pasiūlykite vakarėlio viešnioms rinktis kokteilines sukneles, įspūdingus papuošalus ir ypač originalias rankines.

Dekoravimas ir serviravimas

Sukurkite Niujorko atmosferą – papuoškite patalpą dangoraižių nuotraukomis arba iškarpomis. Vakarėlio dekoracijose turėtų dominuoti rožinė spalvą ir „glamūras“, tad dekoracijoms naudokite rožinius ir sidabrinius balionus ir boa. Vaišių stalą dekoruokite Martinio stiklinėmis su plūduriuojančiomis žvakėmis. Naudokite tamsius ir sidabrinius indus ir taip suteikite vaišių stalui prabangos spindesio.

Viešnias vaišinkite įvairias kokteiliais. Filmo herojės nepasižymėjo dideliu pomėgiu gaminti, todėl ir jums neverta leisti daug laiko prie viryklės. Vaišėms pakaks užsakyto maisto arba užkandžių. Nepamirškite filmų herojų pamėgtų ir JAV populiarių keksiukų (cup cakes) ir jų mėgiamo kokteilio „Cosmopolitan“.

Šiame video rasite keletą praktiškų patarimų apie tokio vakarėlio dekoravimą ir kelias idėjas serviravimui.

Veikla

Įrenkite manikiūro, pedikiūro ir makiažo kambarį. Jeigu yra galimybė, pasikvieskite profesionalias grožio specialistes, kurios padės „Sekso ir miesto“ viešnioms pasigražinti. Paruoškite nemažą klausimyną apie filmą (pavyzdžiui, kokį batelių dizainerį labiausiai Mėgsta Kerė, koks mėgstamiausias Samantos kokteilis ir pan.) ir organizuokite viktoriną. Nugalėtojoms įsteikite prizus. Na ir, be abejo, galite tiesiog pasimėgauti „Sekso ir miesto“ filmo serijomis.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: