Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

Seminarai ir mokymai

Kviečiame norinčius išmokti dekoruoti, o taip pat prekiauti balionais su heliu bei balionų figūromis, registruotis į indvidualius mokymus. Indvidualūs mokymai garantuoja, kad mūsų instruktorės dirbs tik su jumis ir skirs visą dėmesį tik jums. Indvidualių mokymų metu išmoksite teisingai pripūsti ir užrišti įvairius balionus (lateksinius, folinius ir burbulus). Išmoksite pagaminti iš balionų įvairias gerai parduodamas balionų figūras. Išmoksite greitai ir efektyviai nupinti kelių pagrindinių tipų balionų girliandas. Sužinosite daug naudingų patarimų, kaip teisingai išsirinkti balionus, kaip taupyti medžiagas ir laiką, o tuo pačiu ir pinigus. Kaip teisingai derinti spalvas ir kokios spalvos padeda parduoti. 

Mokymai vyksta tik sekmadieniais. Trukmė  8 valandos. Mokymų kaina: 200€ pirmam dalyviui, papildomam dalyviui iš tos pačios įmonės  100€. Būtina iš anksto suderinti datą el. paštu: rasa@balionusalis.lt

Informacija pasiteiravimui (skambinti darbo dienomis, darbo metu) tel.: +370 699 80119.

Apie instruktores: „Balionų šalies akademijos” instruktorės Rasuolė Šiuipienė, Skaistė Taraškevičiūtė ir Julita Rudnickaja yra sertifikuotos CBA (angl. certified balloon artist) instruktorės,turinčios daugiau nei 10 metų darbo patirtį „Balionų šalyje”. Per tuos metus jos ne tik įgyvendino daugybę ispūdingų projektų  Lietuvoje ir už jos ribų, bet ir dalyvavo seminaruose bei mokymuose Italijoje, Didžiojoje Britanijoje, Belgijoje. Savo patirtį instruktorės ne tik pritaiko kasdieniniame darbe, bet ir mielai dalijasi ja seminaruose. Būkite tikri, seminarų metu jūs – mylinčių savo darbą profesionalų rankose.