Idėjos - tinklaraštis

Simpsonų vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Visi žino linksmą animacinį filmuką „The Simpsons”. Kviesdami svečius į Simpsonų vakarėlį paprašykite, kad jie apsirengtų mėgstamiausiais animacinio filmo herojais: Homeriu, Mardže, Bartu, Liza, seneliu Abraomu, baro šeimininku Moe, Springfieldo atominės elektrinės valdytoju Burnsu ar optimistiškuoju, religinguoju Flandersu. Susikurti animacinio filmo herojų įvaizdį padės perukai ir grimas. Homeriui reikalinga plikė, Mardžei – mėlynų plaukų kuodas, vaikai Liza ir Bartas – blondinai. Rinkitės drabužius kuo labiau primenančius personažų aprangą. Veidą ir kūną ištepkite geltonu grimu – taip įgausite animacinio herojaus spalvą. Plaukams suteikite reikiamą spalvą purškiamais dažais. Pasidarykite apvalias dideles Simpsonų personažų akis iš stalo teniso kamuoliukų. Perpjaukite kamuoliuką pusiau, išgręžkite skylutes ir apveskite jas juodu markeriu. Pritvirtinkite prie “akių” gumelę. Suderinę grimą, akis ir šukuoseną tapsite tikru animacinio filmo herojumi.

Simpsonų akarėlio dekoravimas ir serviravimas

Simpsonų namas ryškus ir spalvotas, todėl ir jūs dekoravimui naudokite daug ryškių spalvų. Ypač tiks ryškiai geltonos ir mėlynos spalvos derinys. Sienas dekoruokite įvairiais plakatais su filmo herojais. Būtų puiku, jei plakatus įrėmintumėte ryškiaspalviuose rėmeliuose. Homeris labai mėgsta amerikietiškas spurgas, todėl galite jų pripiešti, iškirpti iš popieriaus ir pakabinti ant sienos. Taip pat tiktų ryškus paveikslas su laivu, kuris kabo virš sofos Simpsonų svetainėje. Dekoracijoms taip pat galite panaudoti viską, kas susiję su animaciniu filmu – žaislus, servetėles, balionus su animacinių herojų atvaizdu.

Vaišinkite svečius personažų mėgstamu maistu ir gėrimais. Mėgstamiausias Homerio gėrimas – alus „Duff”. Atspausdinkite „Duff” alaus etikečių ir užklijuokite jas ant gėrimų skardinių bei butelių. Pagaminkite Mardžės kotletukų, Homerio mėgstamų šonkauliukų, Barto burgerių ir Lizos limonado.

Simpsonų vakarėlio programa

Surenkite Simpsonų parodijavimo konkursą ir išrinkite geriausiai savo vaizduojamą personažą parodijuojantį svečią. Paruoškite klausimų apie Simpsonus ir organizuokite viktoriną, kurios tikslas išsiaiškinti, kas daugiausiai žino apie animacinio filmo herojų gyvenimą. Jei svečiai pageidauja įsitikinti viktorinos klausimų ir atsakymų teisingumu – kartu pažiūrėkite geriausias Simpsonų serijas.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: