Idėjos - tinklaraštis

„Skurdas ir beskonybė” vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Šiame vakarėlyje persipina skurdas ir neskoninga prabanga, t.y. kičas. Jei rengiate tokį vakarėlį, tikėkitės, kad jame pasirodys valkatos ir išsipusčiusios ponios, „bomžai” ir „elito” atstovai, pigios „žvaigždės” ir šiluminių trasų gyventojai. Skurdžiai apsirengę senais, iš mados išėjusiais, nudriskusiais drabužiais. Jų veidai byloja, kad svečiai nevengia taurelės ir gatvės muštynių. Po akim mėlynės, burnoje trūksta dantų.

Beskonybę reprezentuoja netikėtai praturtėjusi publika, kuriai stiliaus ir elegancijos pajautimas yra svetimas tiek pat, kiek ir erudicija. Jų aprangoje visko per daug – blizgesio, plunksnų ir papuošalų. Svarbiausiai jiems – pademonstruoti savo turtus, todėl jų drabužiai su ryškiai matomais garsiais prekių ženklais. Moterų makiažas toks ryškus, kad sunku atpažinti. Vyrai savo statusą demonstruoja masyviomis auksinėmis grandinėmis ir dideliais žiedais.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Nors įvyko nesusipratimas ir bėdžiai sugūžėjo į tą patį vakarėlį su „aukštuomenės” atstovais, galite padėtį ištaisyti. Serviruokite du skirtingus stalus. Aukštuomenės stalą padenkite gražia staltiese, paberkite spalvingo konfeti, uždekite žvakes. Vaišinkite juos delikatesiniais užkandžiais – alyvuogėmis, saulėje džiovintais pomidorais, ikrais, krevetėmis.

Varguolių stalą uždenkite laikraščiais, gėrimus patiekite stiklainiuose. Juos vaišinkite šprotais, džiovinta žuvimi, daktariška dešra ir įvairiais konservais. Maistą serviruokite metaliniuose induose. Būtų idealu, jei rastumėte iš ko pasiskolinti tarybinius laikus primenančias stiklines ir aliumininius stalo įrankius.

Vakarėlio programa

Šokti ir dainuoti mėgsta visų visuomenės sluoksnių atstovai. Organizuokite „bomžų” karaokę. Bomžai dainuoja, o svečiai savo simpatijas išreiškia mesdami dainininkui centus. Dainų konkursą laimi didžiausią pinigų sumą surinkęs pilietis. Na o „grietinėlė” linksminasi banaliais tostais, pop muzika ir šokiais!

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: