Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

Spalvingo vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Spalvų vakarėliai labai populiarūs, nes jiems paprasta pasiruošti, tereikia apsirengti vakarėlio temos-spalvos drabužiais. Dažnai organizuojami baltos spalvos vakarėliai, tačiau nesprauskite savęs į tradicinius baltos, raudonos ar rožinės spalvos rėmus. Rinkitės bet kokią, savo mėgstamą spalvą. Jeigu esate pakviestas į tokį vakarėlį, turėkite omenyje, kad jūsų įvaizdžio dalis – ne tik drabužiai. Atrodysite originaliai, jei pagal vakarėlio spalvą pasirinksite peruką, pasidarysite makiažą, kuriame dominuos vakarėlio spalva, pasirinksite atitinkamos spalvos aksesuarus (pirštines, šalikus, boa).

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Spalvų vakarėlius dekoruoti iš ties nesudėtinga, nes galite įsigyti bet kokios spalvos balionų, kaspinų, konfeti ir vienkartinių indų. Dekoruojant tokį vakarėlį geriau derinti dvi kontrastuojančias spalvas, pavyzdžiui, mėlynos vakarėlį galite derinti su baltos spalvos aksesuarais, raudonojo vakarėlio interjerą – su juoda. Spalvinė tema turėtų atsispindėti ir šventės meniu. Pasirinkite tokius patiekalus, kuriuose dominuotų jūsų vakarėlio tema. Stalo papuošimui puikiai tiks spalvoti saldainiai, pasirinktos spalvos šiaudeliai, kurie puikiai derės su spalvotais kokteiliais.

Vakarėlio programa

Vakarėlio veiklą padiktuoja ir pati pasirinkta spalva. Juodos spalvos vakarėlis gali tikti slaptam šnipų ar mafijos susibūrimui, žalias – ekologijos tema, raudonas – lotynų amerikos tema, muzika ir šokiai. Kokią spalvą bepasirinktumėte, nepraleiskite progos surengti savo spalvingų svečių fotosesiją. Juk retai vienoje vietoje susirenka tiek vienoda spalva apsirengusių žmonių. Po vakarėlio suklijuokite nuotraukas į vieną didelį rėmelį ir turėsite smagų atsiminimą apie šventę.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: