Idėjos - tinklaraštis

SPRAGĖSIAI

Be jokių GMO ir transriebalų!

Kai vienoje specializuotoje spragėsių parduotuvėje JAV paragavome barbekiu skonio traškiųjų kukurūzų, pagalvojome, o kodėl Lietuvoje galime rinktis tik iš sūrių arba saldžių? O čia, prieš mūsų akis, net 100 skonių! Ši neteisybė jau ištaisyta: Vilniuje, Ogmios mieste, naujose, itin erdviose „Švenčių miesto” patalpose duris atvėrė „Popcorn Lab”.

Čia stovi iš JAV atkeliavusi speciali įranga, per dieną paruošianti ir pagardinanti nuo 500 iki 2000 litrų spragintų kukurūzų. Ji kamuoliuko formos spragėsius tobulai padengia įvairiais gardžiais priedais ir maistiniais dažais. Būtent apvali spragėsio forma, skirtingai nuo „drugelio” formos kinoteatrų spragėsių, labai tolygiai pasidengia karamele ar šokoladu. Ir ne tik šiais, tikime, ne vieno mėgstamais, saldžiais priedais.

Mūsų meniu tikrai labai originalus: pačių įvairiausių vaisių skonių, „Buble Gum”, vienaragių, fėjų dulkių ir net „Frozen” su įvairiaspalviais pabarstukais, saldainiukais, šokoladu… Netikėčiausi skoniai laukia sūriųjų spragėsių mėgėjų: bekono su sūriu, parmezano su česnakais, barbekiu, skonio, taip pat su krapais, actu ir druska, medumi ir garstyčiomis.

Ne mažiau svarbi ir estetika – įvairūs skoniai derinami su spalvomis: vynuoginiai – mėlyni, aitriųjų paprikų – raudoni, čederio sūrio – oranžiniai, „Bubble gum” – rožiniai, citrininiai – geltoni ir t.t. Gardėsius vainikuoja įvairūs valgomi pabarstukai: žvaigždutės, širdelės, snaigutės, Himalajų druska, smulkinti migdolų riešutai. Stengsimės nepristigti fatazijos ir sukurti spragėsių meniu, viršijantį… 100 skonių.

Beje, naujus skonius kurti galite ir jūs. Kadangi spragėsius gaminame vietoje, tad pas mus užsukę galite užsisakyti būtent jums patinkančių skonių derinį, pavyzdžiui, baltojo šokolado su mėlynėmis ar juodojo šokolado su aitriosiomis paprikomis…

Ir svarbiausia – mūsų spraginami kukurūzai yra be jokių GMO ir transriebalų! Tad tikime, kad „Popcorn Lab” gardėsiai taps populiariausiu vaikų gimtadienių užkandžiu bei paįvairins smagių vakarėlių ar tiesiog draugų susibūrimų meniu. Nors spraginimo cechas bei parduotuvė veikia Vilniuje, lai nenuliūsta kitų miestų gyventojai – „Popcorn Lab” produkcijos galima užsisakyti ir internetu tiesiai į namus ir net į kitą miestą. Sandariai supakuoti spragėsiai gardūs ir traškūs lieka net iki 3 mėnesių!

Nekantraujame susitikti!

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Popcorn Lab” naujienas.

 

Sūrusis spragėsių meniu

Tikras iššūkis nustebinti tuos, kurie nemėgsta saldžių spragėsių. Ir mes jį drąsiai priimsime. Spraginti kukurūzai – gardūs, sotūs ir turintys nemažai mums būtinų skaidulų. Tad tai tikrai puikus užkandis. O kai jį pagardini savo mėgstamu skoniu – jautiesi pamaloninęs ne tik skrandį, bet ir gomurį… Tikime, kad nemažo gerbėjų būrio susilauks spragėsiai su skirtingais sūriais. Sūris ir spragėsis – netikėtai [...]

Plačiau

Saldusis spragėsių meniu

Kaip maloniai traška gerai išspragintas kukurūzas ir kokia palaima užlieja skonio receptorius nuo netikėtų saldžių skonių. Mūsų laboratorija nusiteikusi gurmaniškai ir originaliai išpildyti visas smaližių fantazijas! Saldųjį meniu suskirstėme į kelias kategorijas, kad pasirinkimas (patikėkite, išsirinkti iš 50 skonių išties nelengva) būtų bent šiek tiek lengvesnis.

Plačiau