Idėjos - tinklaraštis

Šventinio stalo dekoravimas

Jei keliate vestuves ar švenčiate krikštynas, papuoškite staltieses permatoma organza ar tiuliu, padekoruokite žvakes karoliukais, pabarstykite ant stalo stiklinių širdelių ar kitokios formos konfeti. Svarbiausia – suderinkite spalvas. Nereikėtų maišyti daug skirtingų spalvų.

Vestuvėms tinkami spalvų deriniai: balta – dramblio kaulo (šampaninė), balta – auksinė, balta – rožinė, balta – žydra. Pastaruoju metu populiarėja ir netradiciniai spalvų deriniai: balta – lavandų, balta – tamsiai raudona (burgundiško vyno spalva) ar balta – lašišinė. Trijų spalvų deriniai pasitaiko rečiau, tačiau populiariausi išlieka: balta – dramblio kaulo (šampaninė) – auksinė, ar balta – rožinė – raudona.

Krikštynoms ar pirmiesiems gimtadieniams populiariausi spalvų deriniai mergaitėms: balta – rožinė, berniukams: balta – žydra.

Neutralus spalvų derinys, kuris taip pat neretai naudojamas – tai balta – balta, arba, tiksliau, balta – permatoma, kai prie baltos spalvos derinami permatomi elementai (tiulis, organza, stiklo širdėlės ar konfeti, permatomi balionai ir pan.).

Jei staltiesė ir indai balti, rinkitės spalvotas servetėles, papuoškite kėdes atitinkamos spalvos kaspinais iš organzos. Įspūdingai pabrėšite spalvinį šventės akcentą, jei pasirinksite spalvotą staltiesę arba spalvotas lėkštes. Mūsų siūlomi vienkartiniai indai, servetėlės ir staltiesės yra aukščiausios kokybės – tuo nesunkiai įsitinkinsite patys.

Teminio vakarėlio stalo dekoravimas

Jeigu rengiate teminį vakarėlį ar gimtadienį mažiesiems, visada galite rinkti teminius stalo serviravimo atributus. Suaugusieji mielai renkasi Havajų, disko, retro, mafijos ar hipių tematikos atributiką. Tai įvairių spalvų staltiesės, vienkartiniai indai su tematiką atitinkančiomis iliustracijomis ar net kokteilių šiaudeliai, atspindintys pasirinktos temos spalvą ir nuotaiką. Paaugliai savo šventėms dažniausiai renkasi piratų, Holivudo ar siaubo tematikos stalo serviravimo indus ir dekoracijas.

Vaikų gimtadieniams populiariausios temos yra jų mėgstami animacinių filmukų personažai. Mergaitės renkasi princesių, fėjų, „Hello Kitty” ar peliukės Minės personažų temas, o berniukai – „Ratų”, „Žmogaus voro”, „Kempiniuko” ar Mikės Pūkuotuko personažų temas.

Visoms Jūsų šventėms pasirinkimas tikrai milžininškas! Kiekvienai Jūsų idėjai galėsime pritaikyti temines staltieses, lėkštutes, kokybiškus vienkartinius stalo įrankius (tvirtus, nelūžtančius ir saugius), vienkartines lėkštutes, puodelius, šiaudelius. Nepamiršime ir mažujų triukšmadarių, kuriems galėsite nupirkti švilpynių ir dūdelių su mėgstamų animacinių filmukų personažų atvaizdais. Taip pat mūsų parduotuvėse rasite ir pasirinktą temą atitinkančias žvakutes tortui, gimtadienio kepuraites mažiesiems svečiams bei pakabinamas dekoracijas.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: