Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

Superherojų vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Kiekvienas super herojus turi savo kostiumą, kurį vilkėdamas atlieka žygdarbius arba blogus darbelius. Prisiminkite bet kokį filmų arba komiksų veikėją – visi jie turi savo firminę aprangą. Įsivaizduokite Betmeną, Supermeną, Zoro, Moterį-katę, Žmogų vorą, ar Barbarellą. Jie skrenda virš miesto arba kaunasi dažniausiai vilkėdami aptemptu, ryškios spalvos kostiumu ir apsiaustu. Jų veidus dengia kaukė, kad galėtų išsaugoti savo tapatybę paslaptyje, o drabužiai paženklinti asmeniniu simboliu. Tokie kostiumai yra nemenka užduotis svečiams, todėl, jei norite, kad į jūsų organizuojamas linksmybes atvyktų nors vienas herojus – praneškite apie renginio datą svečiams kiek galima anksčiau.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Nors į jūsų vakarėlį susirinks įvairiausių specializacijų super herojai, dekoracijas sukomplektuoti bus paprasčiau, jei pasirinksite vieno kurio nors herojaus temą. Rinkitės žinomiausią, arba tą, kuris yra mėgstamas jūsų draugų tarpe. Pavyzdžiui, jei tai Supermeno gimtadienis, papuoškite aplinką geltona, mėlyna ir raudona spalvomis. Ant sienų pakabinkite supermeno ženklų, naudokite mėlynus, geltonus ir raudonus balionus bei kaspinus. Nupirkite mėlyną staltiesę, raudonas lėkštes ir geltonas stiklinaites. Specializuotose parduotuvėse galite rasti ir vienkartinių indų su super herojų paveikslėliais.

Leiskite savo svečiams pasijusti turint stebuklingų galių – užšaldykite įvairių spalvų ledukų (tam reikės įvairių spalvų sulčių arba sirupų). Taip jie galės nusispalvinti savo gėrimus mėgstama spalva.

Vakarėlio programa

Super herojų misija – išgelbėti pasaulį. Sugalvokite svečiams įvairių užduočių, pavyzdžiui, surasti pavogtas brangenybes arba nustatyti, kas vakarėlyje yra apsimetėlis išdavikas. Galite svečiams pasiūlyti patobulinti super herojaus įvaizdį – pasidaryti netikrą super herojaus tatuiruotę arba grimą.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: