Idėjos - tinklaraštis

Šventės be rūpesčių – vaikiškų karnavalinių kostiumų nuoma

Jau lapkričio pabaigoje nenumaldomai ima suktis Kalėdinė karuselė: mintys apie dovanas, vaišes, keliones, staigmenas, namų tvarkymą „iš pagrindų” ir puošybą. Kažur, vienoje to šventinio lėkimo atkarpoje nenumaldomai turės įsiterpti ir kalėdiniai vaikų karnavalai. Šios šventės svarbą ir laukimą išduoda ilgi pasiruošimai, vaidmens šlifavimas, eilėraščių ir dainų mokymasis. Tad labai svarbu, kad to ilgo pasiruošimo nesugadintų „paskutinės minutės” kostiumas. Tikime, kad jums taip neatsitiks, nes dabar jūs jau žinosite, kur kreiptis pagalbos. Gero, kokybiško ir įdomaus karnavalinio kostiumo savo jaunajam aktoriui ieškokite „Švenčių mieste”!

 Kur ir kaip?

Norėdami išsirinkti kostiumą, pradžioje žvilgterkite į nuomojamų karnavalinių kostiumų galeriją. Pasidairykite, išsirinkite labiausiai patikusį ir pasižiūrėkite rezervacijų kalendoriuje, ar kostiumas jūsų pageidaujamai datai laisvas. O nutarę galutinai rezervuoti kostiumą, turėsite atvykti į „Švenčių miesto” parduotuvę – apžiūrėję, pasimatavę ir nusprendę, kad kostiumas tikrai tinka sudarysite nuomos sutartį. Procesas nesudėtingas ir svarbiausia jame – tiesiog nepavėluoti. Atminkite, kad karnavaluose ruošiasi dalyvauti ne tik jūsų vaikai, laikotarpis, per kurį visi stengiasi suvaidinti savo šventinius vaidinimus nėra ilgas, tad karnavalinių kostiumų pasirinkimas „tirpsta” ne dienomis, o valandomis.

Mūsų nuomai skirtų kostiumų galerijoje rasite kostiumus vaikams maždaug nuo 4 iki 10 metų, tai yra vaikams, kurių ūgis svyruoja nuo 98 iki 140 cm. Kostiumai pasiūti su išmone, smagūs, su tikroviškomis detalėmis ir svarbiausia, papildyti visais būtinais atributais bei aksesuarais: skrybėlaitėmis, akių raiščiais, apsiaustais, o kai kurie kostiumai net specialiais batais. Tad tikrai niekas nesuabejos, į kokį personažą persikūnijo jūsų vaikas.

 

Populiariausi

Kiekvienais metais, o šie matyt taip pat nebus išimtis, populiariausi muzikiniai ir aktoriniai pasirodymai interpretuoja mūsų visų mėgiamas lietuviškas pasakas ir istorijas, kuriose pagrindinius vaidmenis atlieka įvairūs gyvūnėliai: zuikučiai, lapės, ežiukai, triušiukai, peliukai ir voveraitės. Šių gyvūnėlių kostiumai jau kabo pasiruošę pradžiuginti jaunąjį aktorių ar aktorę. Šie kostiumai patys paklausiausi, tad jei jau žinote artėjančios šventės datą – suskubkite, nedelskite ir rezervuokite.

Pas mus taip pat rasite ir briedžio, gandro, vilko, boružės, vištytės, paršelio, balandžio, šarkos, gaidelio, šuniuko, meškučio, liūto, katino, bitės… karnavalinius kostiumus.

Nors kostiumai ir labai puošnūs bei tikroviški, siūlome nepamiršti ir grimo, padėsiančio dar labiau atskleisti personažą. „Švenčių miesto” parduotuvėje rasite kokybiško grimo, pagaminto vandens pagrindu ir labai lengvai nuplaunamo. Juo naudotis itin paprasta, o patarimų bei idėjų visada galite teirautis parduotuvės kolektyvo. Jei norite efektingesnio bei ryškesnio piešinio, galime pasiūlyti ir profesioanlų teatrinį grimą, pagamintą riebalų pagrindu. Jis laikysis kur kas ilgiau, o norint jį nuvalyti prireiks kosmetinio pienelio. Štai ir keletas idėjų gyvūnėlių grimui.

 

Mergaičių svajonė

Snaigės, fėjos, princesės, coliukės, angeliukės ir sniego karalienės – šios herojės niekada neišeis iš mados, arba tiksliau, jos niekada neišnyks iš mergaitiškų svajonių. Me sesame pasiruošę tas svajones paversti tikrove – tokių puošnių, pūstų ir su dėmesiu detalėms pasiūtų suknelių nerasite niekur. Bus ir karūnų, burtų lazdelių, sparnelių bei karūnų – o kaipgi be jų?

Net neabejojame, kad šio sezono hitu taps pagrindinės filmo „Ledo šalis” herojės princesės Elsos kostiumas. Jis tikrai lyg iš pasakos… Su niekuo nesupainiojamas ir be galo gražus.

Mergaitiškų svajų įkvėpti taip pat turėsime ir miegančiosios gražuolės bei drąsiosios muškietininkės kostiumų. O gal jūsų dukrai labiau patinka istorijos apie Karibų piratus – kaip tik tokiai pašėlusiai mergaitei skirtas tikros piratės kostiumas.

Ir nepamirškite – princesė be makiažo, tai tik pusė princesės… Štai jums keletas idėjų.

 

Nemirtingi herojai

Pasakos, filmai, knygos – štai tikrų herojų namai. Iš jų atkeliavę į vaikų galveles jie užaugina mitus apie drąsą, draugystę, išmintį, kovas su blogiu. Nenuostabu, kad legendiniais herojais norisi persirengti, juos atgaivinti ir jais tiesiog nors trumpam pabūti.

Mažasis burtininkas, Žmogus Voras, pelytė Minė, Makvynas, Betmenas, Buratinas, Raudonkepuraitė, Supermenas – puikiai visiems žinomi ir itin mėgiami. Šių herojų kostiumai pradžiugins kiekvieną pasakų ir animacinių filmų gerbėją.

Jei jūsų vaikus itin džiugina galimybė persirengti savo pamėgtu herojumi, jei jam patinka karnavalai ir vaidinimai – nepamirškite, kad proga tam ne vien kalėdinis karnavalas. Kodėl nesurengus ir teminio gimtadienio? Pavyzdžiui, raganaičių ar princesių sąskrydžio, pasaulio gelbėtojų (Betmeno, Žmogaus Voro…) susibūrimo ar miško pasakos su pačiais įvairiausiais gyvūnais. Mūsų kostiumų nuoma dirba apvalius metus. Nepamirškite to!

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: