Idėjos - tinklaraštis

„Talentų šou” vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Kiekvienas neabejotinai turime kokį nors užslėptą talentą, apie kurį, gal būt, nežino net artimi draugai! Talentų vakarėlis – puiki proga atskleisti savo sugebėjimus ir pagaliau sulaukti šlovės nors ir draugų tarpe. Eidami į tokį vakarėlį pirmiausia galvokite, kaip atrodytumėte jei Jums reikėtų savo talentą pademonstruoti televizijos ekrane. Be abejo, pasipuoštumėte. Aprangą taip pat padiktuos ir tai, ką ruošiatės pristatyti. Jei dainuosite pop stiliaus kūrinį – galite apsirengti ryškiai, kaip pop scenos žvaigždė. Gal rodysite fokusus? Tuomet jums reikės tikro mago atributų – apsiausto ir skrybėlės. Jei mergina gros klasikinį kūrinį – jai tiks klasikinė juoda suknelė, o vaikinui – kostiumas arba frakas. O gal ruošiatės sublizgėti kulinariniais sugebėjimais? Tad ir apsirenkite kaip tikras virtuvės šefas – baltu lengvu švarku stačia apykakle ir specialia kepure.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Talentų pasirodymas yra šou, o šou visada kupinas blizgesio. Jums reikėtų imituoti televizijos studiją, todėl užtamsinkite langus ir pasirūpinkite, kad netrūktų dirbtinės prabangos. Dekoracijoms naudokite balionus su žvaigždėmis, girliandas ir žvaigždžių konfeti. Pakabinkite blizgančią medžiagą arba užuolaidą, prie kurios dalyviai galėtų pozuoti fotografams. Nepamirškite pasidaryti užrašto „Lietuvos talentai”, su žvaigždę primenančia „A” raide.

Vakarėlio programa

Paraginkite svečius paruošti jiems labiausiai patinkantį numerį – padainuoti, pašokti, papasakoti anekdotą, pagroti instrumentu ar pan. Sudarykite autoritetingą komisiją, kuri vertins pasirodymus. Būtų puiku, jei komisijos nariu sutiktų būti kokia nors vietinės reikšmės įžymybė. Paruoškite didelį popieriaus lapą, ant kurio rašysite ir sumuosite komisijos paskirtus balus (arba balus skaičiuokite „Excel” lentelėje ir rodykite ant sienos per projektorių). Jei ne visi svečiai norės didžiuotis savo talentais – organizuokite alternatyvų, anti-talentų pasirodymą ir išrinkite blogiausiai dainuojančius, grojančius, šokančius ar pasakojančius labiausiai nevykusius pokštus.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: