Idėjos - tinklaraštis

Torto ceremonija

Svarbiausias šventės akcentas yra torto ceremonija. Tai turėtų būti ypatingas momentas, todėl Jūs pasirūpinkite tinkamu tortu, o mes Jums mūsų parduotuvėse išrinksime įspūdingas žvakutes. Manome, kad mūsų parduotuvėse yra didžiausias torto žvakučių pasirinkimas. Šių metų naujiena – angliškos žvakutės, degančios skirtingų spalvų liepsnelėmis. Jos tiks ne tik vaikiškų gimtadienių tortams, bet jomis mielai grožėsis ir suaugusieji.

Žvakutės tortui

Figūrinės žvakutės – atitinka bet kokią pasirinktą temą. Nesvarbu, ar rengiate „piratų puotą” ar „princesių balių” – tinkamas žvakutes tortui tikrai išsirinksite. Ar susidurdavot su problema, kuomet nerasdavot atitinkamo skaičiaus žvakutės savo mažylio gimtadieniui? Pas mus su tokiomis problemomis nesusidursite!

Torto fontanai

Vienas populiariausių torto ceremonijos aksesuaras – torto fontanas. Torto fontanai – tai pirotechniniai gaminiai, kurie sukurti naudojimui vidaus patalpose. Torto fontanų kibirkštys nedegina, tačiau pirmi 5 centimetrai geltonos liepsnos yra labai karšti, todėl saugokite mažųjų pirštelius. Torto fontanai skleidžia dūmus, todėl nereikėtų mažoje patalpoje vienu metu degti keleto fontanų, ypač jeigu patalpa sunkiai išvėdinama arba šventėje dalyvauja daug mažų vaikų. Norintys uždegti keletą torto fontanų dažniausiai baiminasi, kad nespės jų uždegti vienu metu. Turime Jums naudingą patarimą – naudokite ilgus torto fontanus, kurie dega net iki 1.5 minutės ir pradžioje uždekite bengališką ugnelę, kurios pagalba greitai uždegsite visus torto fontanus. Bengališkas ugneles galite išdalinti visiems svečiams nebūtinai tik per Naujuosius metus – bengališkos ugnelės puikiai tinka gimtadienio ar vestuvių šventei. Pagalvokite, kokios įspūdingos nuotraukos Jums primins apie šventę.

Ypatinga vaikiškų gimtadienių torto ceremonijos „žvaigždė” – tai besisukanti ir grojanti žvakutė. Tai gėlės formos konstrukcija, kuri užsidega centre purškiančiu fontanu, išskleidžia savo žiedlapius su mažomis žvakutėmus, sukasi ir groja. Patikėkite, mažieji tiesiog negali atplėšti akių nuo tokio gimtadienio „stebuklo”.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: