Idėjos - tinklaraštis

Transvestitų vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Tai labai linksma vakarėlio tema – vyrai persirengia moterimis, o moterys – vyrais. Ne kasdieną galite išvysti vyriškos lyties atstovus su moteriškomis suknelėmis, kojinėmis, aukštakulniais ir ryškiu makiažu bei manikiūru. Merginoms šiuo atveju sunkiau, joms reikės paslėpti ilgus plaukus ir atrodyti kuo vyriškiau. Patartina rinktis skrybėles, trumpų plaukų perukus arba rokerių įvaizdį. Taip pat pravers dirbtiniai ūsai ir barzdos. Tiesa, merginoms paprasčiau apsirengti, nes vyriškam įvaizdžiui tiks kelnės, džinsai, marškinėliai ar švarkas.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Transvestitų vakarėlis turėtų būti labai spalvingas, kaip ir jų apranga. Dekoruokite vakarėlį ryškiomis spalvomis – rinkitės ryškiaspalves ar margas staltieses, ant sienų kabinkite žvaigždes, būtų idealu, jei pakabintumėte disko kamuolį. Dekoravimui tiks daug įvairiaspalvių balionų ir konfeti.

Vakarėlio programa

Transvestitų vakarėliui privalomas kūrybinis „DragQueen” pasirodymas, t.y. šokiai ir dainos, kuomet nedainuojama, o tik žiopčiojama pagal muziką. Pramoginę dalį iš anksto suderinkite su draugais, sutarkite kas kokią dainą “dainuos”. Žinoma, kad vyrai dainuoja moterų įrašytas dainas, moterys – vyrų. Nepamirškite tokios spalvingos publikos ir pasirodymo nufilmuoti. Transvestitų vakarėlio filmo peržiūra gali tapti atskiru, taip pat labai smagiu vakarėliu.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: