Idėjos - tinklaraštis

Užburkite žvilgsniu

Norime pristayti dar vieną naujieną „Švenčių miesto” lentynose. Artėjant žiemos šventėms ir karnavalų maratonui į mūsų parduotuvę atkeliauja universalus ir visoms šventėms tinkantis aksesuaras – spalvoti akių lęšiai. Sutikite, šis produktas neturi sezoniškumo, jais galite puoštis ir Helovinui, ir Naujųjų Metų šventei, ir mergvakariui, ir gimtadieniui… Tai aksesuaras, kuriuo pasidabinti galėsite net nelaukdami ypatingos šventės ar progos. Norite pasikeisti, nustebinti, sužavėti ar paeksperimentuoti – spalvoti lęšiai bus saugus ir greitas būdas pakeisti įvaizdį, sužibėti ekstarvagantišku netikėtu pokyčiu. O Helovino vakarui – tai puiki išeitis, jei norite vilkėti savo mylimą kuklią juodą suknelę, tokiu atveju pakaks tik ryškiaspalvių lęšių juodajam stiliui vainikuoti.

Efektą ir saugumą jums garantuoja britų gamintojas „Mesmer Eyes”. Šio gamintojo lęšiais pasitiki ne tik paprasti vartotojai, bet ir įžymybės. Ir jie tikrai to verti – aukščiausia kokybė ir itin gausus spalvų pasirinkimas. Čia rasite natūralias akis imituojančių lęšių norintiems tik pakeisti akių spalvą. „Blendz” kolekcijos lęšiai sukurti derinant tris spalvas, jos susilieja sukurdamos ypatingą efektą. „Illusionz” lęšiai apdovanos didesnių nei įprasta akių iliuzija bei leis jas nuspalvinti netikėtais atspalviais. „Intens” kolekcijoje rasite intensyvių spalvų lęšių bei „akių” išblukusiam vampyrų žvilgsniui.

Įspūdžiui sustiprinti nepabijokite ir išraiškingo grimo, paryškinkite, padidinkite akis, įrėminkite jas ornamentais, ar visų siaubui –  dirbtinio kraujo raudonyje.

Šiuos lęšius naudoti ne tik saugu, bet ir paprasta. Tačiau būtina įsidėmėti keletą svarbių naudojimo taisyklių:

  • Rankos turi būti švariai nuplautos bei gerai nusausintos;
  • Lęšį paimkite smiliumi, jo forma turi būti tobulo pusapvalio „dubenėlio”, jei lęšio kraštas išlinkęs į išorę – jis yra išvirkščias;
  • Kitos rankos rodomuoju pirštu prilaikykite viršutinį akies voką, o didžiuoju – apatinį. Žiūrėdami tiesiai priešais save atsargiai ir švelniai priglauskite lęšį prie akies;
  • Atsargiai nuleiskite vokus ir pamirksėkite;
  • Galite švelniai pamasažuoti voką, kad lęšis tikrai atsidurtų akies centre;
  • Kai įsitikinsite, kad lęšis tikrai gerai įdėtas, imkitės kitos akies lęšio;
  • Prieš lęšius išimant iš akių taip pat būtina pasirūpinti rankų higiena;
  • Pažiūrėkite į viršų, smiliumi paslinkite lęšį žemyn ant akies baltymo;
  • Švelniai sugnybkite lęšį nykščiu bei smiliumi ir išimkite.

Detalią instrukciją rasite šiame vaizdo įraše:

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.