Idėjos - tinklaraštis

„Vaikų darželis” – vakarėlio idėjos

„Atgal į vaikystę / vaikų darželis” vakarėlio apranga ir stilius

Prisiminkite vaikystę, pavartykite albumą su nuotraukomis iš vaikų darželio švenčių – tai bus geriausias įkvėpimo šaltinis kaip puoštis į tokį vakarėlį. Vaikinam reikėtų šukuoti plaukus į priekį, dėvėti trumpus šortus, petnešas, spalvotus marškinėlius ir baltas kojines. Kadangi berniukai eina į svečius, derėtų pasipuošti varlytėmis. Merginoms tiks margaspalvės kojinės ir ryškūs sijonėliai. Joms tiktų į uodegytes surišti plaukai arba kasytės. Būtinas aksesuaras – didžiuliai kaspinai (kuo didesni, tuo geriau). Vaikų darželyje šventės gali būti ir teminės, pavyzdžiui – derliaus šventė, Kalėdos, mamyčių diena ir pan. Galite pasirinkti kurią nors iš jų ir tuomet darželinukai turės tapti tradiciniais šių švenčių personažais – snieguolėmis, nykštukais, miško gyventojais, vaikiškų dainų ir vaidinimų atlikėjais.

„Atgal į vaikystę / vaikų darželis” vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Kaip ir kiekvienai vaikų šventei, geriausiai dekoracijoms tiks balionai ir girliandos. Ypač gerai atrodytų iš balionų išlankstytos gėlės ir spalvingi žmogeliukai. Prisiminę vaikystę galite daugelį dekoracijų pasidaryti iš spalvoto popieriaus – karpykite snaiges, gėles, raides iš kurių galite sudėlioti užrašus.

Serviravimui naudokite staltieses ir indus su animacinių filmų atributika. Nupirkite įvairiaspalvių šiaudelių kokteiliams ir spalvotų stiklinių. Maistas taip pat turėtų būti paruoštas vaikams – tiks margi saldainiai, spalvingi pyragaičiai, čipsai, žodžiu viskas, ką mėgsta vaikai. Galite užsakyti ryškiaspalvį tortą su animacinio herojaus portretu. Jei vaikų darželio šventė organizuojama gimtadienio proga – nepamirškite linksmų, spalvotų žvakučių.

„Atgal į vaikystę / vaikų darželis” vakarėlio programa

Prisiminkite žaidimus, kuriuos žaisdavote vaikų darželyje su vaikais, ir vakarėlyje turtėkite kamuolių, šokdynių bei burbulinių. Žaiskite gaudynių žaidimus, „kvadratą”, organizuokite piešinių konkursą, merginoms nupieškite „klases” arba nupirkite gumos šokinėjimų žaidimui „gumytė”. Sustatykite vaikų darželio chorą, išmokite ir atlikite keletą populiarių vaikiškų dainelių arba suvaidinkite populiarų vaikišką spektaklį (pvz. „grybų karas”).

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: