Idėjos - tinklaraštis

Vaikų gimtadienių apranga ir stilius

Vaiko šventė bus linksmesnė, jeigu tėvai pažiūrės į vaiko gimadienio organizavimą kūrybingai ir parinks kokią nors temą. Idėjos gimtadiniui gali būti pačios įvairiausios. Vaikams labiausiai patinka tapti populiarių vaikiškų filmų ir pasakų veikėjais: superherojais, piratais, gyvūnais ar fėjomis. Spręsdami dėl vaikų vakarėlio temos pasitarkite su kitų vaikų tėvais, ar jie norės ir ras laiko savo atžalą tinkamai išpuošti teminei vaikų šventei. Juk jei nors vienas vaikas nebus papuoštas pagal šventės aprangos kodą – šventė gali būti sugadinta ir jam ir jo tėvams. Kostiumus mažylių šventėms galima kurti pasitelkiant daugelį prekyboje jau esančių priemonių, t.y. kaukės, perukai, ragiukai, sparneliai, skrybėlės, apsiaustai ir grimas. Jei nutarėte organizuoti superherojų vakarėlį, aprengti vaikus nebus taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Svarbiausias superherojaus aprangos atributas – įspūdingas apsiaustas. Jį galite pasiūti iš paprasčiausios ryškios medžiagos. Iškirpkite trikampį, apsiūkite kraštus ir vieną trikampio audinio viršūnę pritvirtinkite prie vaiko drabužių arba prisiūkite juostelę, kad apsiaustą būtų galima pririšti prie kaklo.

Vaikų gimtadienių dekoravimas ir serviravimas

Vaikų gimtadienio šventė privalo būti ryški. Patartina vaikų gimtadienį dekoruoti pradėti nuo namų durų, kad tik atėję mažieji svečiai pajaustų gimtadienio šventės atmosferą. Jums reikės daug įvairiaspalvių balionų. Naudokite juos įvairiai – vienus pripildykite helio ir pakabinkite palubėje, kitus pririškite prie stalų ir baldų. Naudokite vienkartinius indus, tai saugu ir praktiška, be to, dabar yra didelis vienkartinių indų pasirinkimas ir juos galite priderinti ne tik pagal spalvą, bet ir pagal vaikiško vakarėlio temą. Mūsų parduotuvėse rasite ne vieną indų, servetėlių ir staltiesių kolekciją su populiariais animaciniais herojais. Vaikų stalui paruoškite lengvų, nedidelių užkandžių, o pagrindine stalo puošmena gali tapti įvairūs margaspalviai saldainiai ir vaisiai.

Vaikų gimtadienių linksmybės

Vaikų užsiėmimas šventėje priklausys nuo jų amžiaus. Susirinkę į nemažą būrį vaikai dažniausiai patys susigalvoja žaidimų, tačiau jei nenorite, kad per daug nukentėtų jūsų namai, geriau užimkite juos konkrečia veikla. Pradėkite nuo ramesnių užsiėmimų, pavyzdžiui, užsiimkite rankdarbiais. Kartu pieškite, lipdykite ir karpykite. Galite užsiimti pilies „statybomis” iš paprasčiausių kartoninių dėžių. Jeigu šventės metu yra geras oras ir turite galimybę su vaikais išeiti į lauką – įduokite jiems po burbulinę, šokdynę arba kamuolį ir kartu aktyviai leiskite laiką gryname ore.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: