Idėjos - tinklaraštis

Valentino gundymai

MEILĖ unikali, nes joje telpa daugybė šio jausmo niuansų. Mylėti galima švelniai, romantiškai, bičiuliškai, motiniškai, saldžiai, platoniškai ir aistringai… Tad ir Valentino dienos proga kiekvenas renkasi švęsti tokią MEILĘ, kokią tuo metu išgyvena, tokią, kokią norėtų išvysti savo meilės objekto akyse. Ir tebūnie šį kartą kasmetinė meilės diena pilna aistros ir užsidegimo. Gundymo meno mokyti nesiruošiame, bet norime parekomenduoti keletą seksualių aksesuarų…

Akys

Pradėkime puoštis nuo ten, kur dažniausiai krypsta vyrų akys, na… gal tiksliau, kur norėtume, kad dažniau kryptų vyrų akys – į mūsų sielos ežerus, meilę spinduliuojančias akis. Akių kontaktas, akimirka, kai susitinka du vienas kito geidžiantys žvilgsniai – ypatinga. Tai impulsas pažinčiai, pokalbiui, pasimatymui… Tad akys turi būti ryškios ir įsimintinos, patraukiančios ir gundančios. Ir tikrai nieko nėra seksualiau už ilgas, tankias, riestas blakstienas. Jei gamta tokiomis neapdovanojo, nesikuklinkite ir išbandykite priklijuojamas. Ypatingai progai rinkitės originalias, dekoratyvias, primenančias egzotiškas plunksneles bei nuspalvintas ryškiai raudona spalva. Maži blizgūs kristalėliai ant veido taip pat būdas atkreipti dėmesį, tad Valentino dieną išmėginkite drąsesnį veido dekorą ir prikaustykite mylimojo žvilgsnį.

Garbanos

Ilgi, vešlūs, švelnūs lyg šilkas, sodrios spalvos… į tokius plaukus norisi panirti pirštais, kedenti, glostyti, gėrėtis. Net jei jie nėra tikri… Perukai (o mes kalbame apie labai kokybiškus) suteiks jums galimybę pasimatuoti naują įvaizdį: raudonplaukės amazonės, šviesiaplaukės nimfos ar rausvaplaukės kerėtojos… Jei kardinaliai keisti šukuosenos ir plaukų spalvos nesinori, bet mintis prieš mylimojo akis išnirti absoliučiai kitame amplua neduoda ramybės – užsukite į „Švenčių miestą”, pasiūlysime naują, jums labiausiai tinkančią šukuoseną iš itin kokybiškos „Smiffys” perukų kolekcijos. Šiuos perukus galima ne tik plauti, šukuoti, bet ir tiesinti karštomis žnyplėmis. Šie įspūdingi itin tikroviški perukai gaminami su orui pralaidžia reguliuojama tinkline peruko kepuraite, tad jokio diskomforto dėvint jį nepatirsite.

Paslaptis

Ir kodėl mus taip intriguoja po kauke paslėptas veidas? Šiek tiek paslapties ir subtiliai pridengto grožio – viena pagrindinių gundymo meno paslapčių. Tik niekada nedenkite kauke viso veido – goslias lūpas ir žėrinčias akis išryškinkite, o ir pačią kaukę rinkitės ažūrišką, primenančią nėrinius ir apatinius drabužėlius. Nėriniai ir gipiūras – erotiški audiniai, jų dūminis peršviečiamumo efektas audrina vaizduotę… Tad ir venecijietiško ar domino tipo kaukės tebūnie subtiliai karpytos, juodos arba raudonos bei daugiau intriguojančios nei slepiančios.

Raudona priedanga

Jei žadate mylimąjį pasitikti nei nuoga, nei apsirengusi, galime jums pasiūlyti keletą „kostiumų”. Pirmoji idėja – įsivyniokite į raudoną plunksnų boa – jis švelnus, įspūdingas, išraiškingas, seksualus ir lengvai „nurengiamas”. „Bučinių” skrybėlė puikiai vainikuos jūsų pasirinktą įvaizdį.

Kitas sprendimas – įkomponuoti save į ryškiaspalvių širdies formos balionų puokštę – svarbu neišskristi ir nesusipainioti…Raudoni apatiniai ant kūno padės įtaigiau maskuotis, o žaismingas galvos aksesuaras, padabintas pūkuotomis širdelėmis suteiks valiūkiškumo. Ir dar vienas amūriškas „kostiumas” – raudonų plunksnų sparnai ir ilgos raudonos pirštinės – kas galėtų atsispirti tokiam angeliškam ansambliui?

Net jei vakarui pasirinksite savo mylimiausią suknelę, raudoni aksesuarai visada pagyvins įvaizdį, o jei jūsų Valentinas nenusiteikęs švęsti, gal „rožiniai” akiniai padės romantiškiau pažvelgti į situaciją.

Kojos

Gal visgi šią kūno dalį dažniau nužvelgia skvarbios vyriškos akys? Tebūnie! Tik prieš tai padabinkime jas jų vertomis kojinaitėmis. Juodos, ažūrinės, raudonos, baltos, dekoruotos širdelėmis ar juostomis… – svarbu, kad jos užsibaigtų aukščiau kelių ir paliktų nepridengtą ruoželį kojos. Klasikinės kojinės niekada nebuvo išstumtos į mados paraštes, nes nieko erotiškesnio dar niekas nesugalvojo. Belieka tik išsirinkti labiausiai imponuojančią spalvą bei raštą…

Nuo galvos iki kojų – vaidmenyje

Ne viena apklausa, smalsavusi, kokiu apdaru vilkinti moteris vyrams seksualiausia – atskleidė įdomių rezultatų. Pasirodo, kad labiausiai gundančios – uniformuotos moterys. Užuominą supratote? Tik netraukite iš spintos senos mokyklinės uniformos, rinkitės rimtesnį uniformos variantą. „Švenčių miesto” lentynose jūsų laukia keletas karštų kostiumų: policininkė mini sijonėliu arba aptemtu kombinezonu, laivo kapitonė baltu lyg sniegas kostiumėliu, jūreivė žaisminga suknele, šerifė, žvelgianti pro užtamsintus akinius, stiuardesė, planuojanti lydėti net į pasaulio kraštą… Kostiumo komplekte visi būtini aksesuarai, tad jums beliks tik įsijausti į vaidmenį. Na, o jei uniformoms jaučiate alergiją nuo mokyklos laikų, rinkitės ką nors žaismingesnio, pavyzdžiui, laisvo elgesio merginos kostiumą ar seksualios katytės triko…

Scenografija

Kelią nuo durų iki miegamojo būtina pažymėti, kad meilės apakinti nepaklystumėte. Puikiai tam pasitarnaus žiedlapiai arba širdelių formos konfeti. Sceną dekoruokite raudonos šilkinės patalynės kaskadomis, o lovą lyg baldakimu ar vualiu tegul pridengia sklandančių balionų uodegos – plonyčio popieriaus juostos arba tiulio kaspinai. Tik tiek – subtiliai, bet įspūdingai…

Romantiškos ir aistringos jums šventės bei kiekvienos dienos būnant kartu su mylimu žmogumi.

 Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

 

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: