Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

Vampyrų vakarėlio idėjos

Vampyrų vakarėlio apranga ir stilius

Vampyrai žmones šiurpina nuo senų laikų. Dar tada, kai nebuvo kino, sklido legendos apie kruvinus vampyrų išpuolius. Vampyras – būtybė, egzistuojanti tarp mirties ir gyvenimo, prisikelianti naktį, kad galėtų pasisotinti žmonių krauju ir nepakenčianti saulės spindulių. Garsiausias vampyras – ponas Drakula. Vampyrai – perbalusios būtybės aštriais iltiniais dantimis. Jums pravers grimas, kuriuo galite ne tik perdėtai nusibalinti veidą, bet ir juodai paryškinti akis. Vampyras turi būti kažkiek panašus į numirėlį. Naudokite grimą ir nupieškite šviežio kraujo likučius ant lūpų. Būtinas vampyro aksesuaras – aštrūs iltiniai dantys. Apranga dažniausiai juoda, labai tinka juodas apsiaustas su drakuliškai aukšta stačia apykakle. Galima derinti ir raudoną spalvą – naudoti raudonas liemenes, skareles po kaklu ar pan. Taip pat puikiai dera juodi odiniai ir gotiško stiliaus drabužiai. Merginos gali rengtis itin puošniai, lyg viduramžių damos, svarbiausia, kad aprangoje dominuotų tamsios spalvos. Jei esate pasiryžę sukurti kuo baisesnį įvaizdį – į akis įsidėkite ryškius lęšius, naudokite perukus, kaukes, ragus ir kitus aksesuarus, kurie asocijuojasi su tamsiuoju pasauliu.

Vampyrų vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Vampyrai nekenčia šviesos, todėl aplinka turi būti labai tamsi. Langus uždangstykite storomis, tamsiomis medžiagomis. Pridekite daug žvakių. Dekoracijoms jums reikės šikšnosparnių, vorų, voratinklių ir karstų. Juos galite pasidaryti iš spalvoto popieriaus ir kartono, galite piešti ant sienų ir medžiagų. Tiks visos tamsios ir niūrios dekoracijos, taip pat ir juodi balionai.

Stalo serviravimui naudokite tamsias spalvas. Galite juodą derinti su raudona arba sidabrine spalvomis. Į baltas lėkštes dėkite juodas servetėles. Pasitelkite fantaziją ir išmaniai pateikite patiekalus ir gėrimus – užrašykite jų pavadinimus. Pavyzdžiui, pomidorų sultis supilstykite į butelius ir užklijuokite etiketes „mergelių kraujas”, raudoną vyną paverskite “Transilvanijos vynu”. Pripildykite gumines pirštines vandens, užriškite ir užšaldykite šaldiklyje. Kai vanduo sustings, ledo rankas įmerkite į kokteilius – tikrai paliksite įspūdį svečiams.

Vampyrų vakarėlio programa

Surenkite vampyrų ilčių varžybas. Pripilkite į didelį indą raudonai nudažyto vandens (jį galite nudažyti paprasčiausiu sirupu) ir primeskite obuolių. Visi svečiai po vieną turi iltimis ištraukti obuolį. Varžybas laimi greičiausiai obuolį ištraukęs vampyras. Pasakokite vieni kitiems baisias istorijas ir apdovanokite svečią, kuris papasakos baisiausią arba šlykščiausią istoriją. Taip pat galite surengti kraujo gėrimo varžybas. Tam reikės bet kokio raudono gėrimo, kurį besivaržantys gali gerti iš bet kokios netipiškos taros (stiklainių, vaikiškų buteliukų ir pan.).

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: