Idėjos - tinklaraštis

Vestuviniai kvietimai

Nustebinkite draugus ir artimuosius išradingais vestuviniais kvietimais. Tegul jie jaučiasi svarbiais ir laukiamais Jūsų šventės dalyviais. Juk vestuvės be draugų ir artimųjų – neįsivaizduojamos. Kas kitas brauks ašaras, mėtys rožių žiedlapius, sveikins ir nuoširdžiai džiaugsis už Jūsų laimę, jei ne jie? Dažnai bendra šventės nuotaika priklauso būtent nuo jus supančių žmonių nusiteikimo, tad pradėkime kurti pozityvią šventės nuotaiką nuo pat kvietimo įteikimo. Štai kelios įdomios idėjos vestuviniams kvietimams, kurios nustebins net ir visko mačiusius.

Praktiškas kvietimas – šampano butelis

Priklijuokite prie šampano butelio etiketę, ant kurios bus užrašytas kvietimas į Jūsų vestuves arba nulupę tikrą etiketę, užrašykite kvietimą tiesiog ranka ant pačio butelio. Galite dekoruoti šampano butelį kaspinėliais, blizgučiais ir kt. Tokį dūžtantį kvietimą geriausia įteikti tiesiai draugams ar artimiesiems į rankas. Bus proga susitikti ir tuo pačiu atšvęsti džiugią naujieną.

Pakvietimas-balionas

Užrašykite vestuvių kvietimą ant pripūsto helio baliono ir įteikite jį tiesiai svečiams į rankas. Paprasta, nesunku įgyvendinti ir tuo pačiu netikėta.

Kitas variantas – prie paprasto kvietimo kortelės prisekite nepripūstą vestuvinį balioną ar du – jei kviečiate porą. Taip aprūpinsite visus šventės svečius norimos spalvos, teminiais balionais, kuriuos jie galės atsinešti į vestuves ir pripūsti reikiamu momentu. Pavyzdžiui, fotografuojantis gamtoje ir kt.

Pakvietimas-atvirukas su jaunavedžių nuotrauka

Šis variantas tiks ir patiks fotografijos mėgėjams. Tai gali būti jau turima, romantiška jaunavedžių nuotrauka iš akimirkų praleistų drauge, sužadėtuvių ir kt. Tereikės su fotošopo pagalba pridėti svarbią kvietimui informaciją ir spalvingas bei indvidualus kvietimo viršelis bus pagamintas. 

Galite padaryti nuotrauką specialiai kvietimui, kurioje jaunavedžiai laikys ant kortelių, lentos arba balionų užrašytą būsimų vestuvių datą. Tokia nuotrauka ne tik puikiai atrodys ant kvietimo, bet ir liks kaip prisiminimas, kuris įrėmintas tinkamoje vietoje, neleis pamiršti vestuvinių metinių.

Dėlionės ir magnetukai

Pagaminkite svečiams kvietimus-dėliones. Norėdami išsiaiškinti vestuvių datą svečiai turės ją sudėlioti. Supakuokite tokias dėliones į romantiškus tiulio maišelius ar dailias dėžutes. Vietoj dėlionių, galite padaryti specialius magnetukus, ant kurių bus užrašyta vestuvių data. Tokie praktiški, ant šaldytuvo durų tvirtinami magnetukai puikiai primins apie artėjančią Vestuvių dieną.

Kvietimas-laikraštis

Praneškite apie savo vestuves pirmąjame laikraščio puslapyje. Tiesa, tam visai nebūtina brautis į laikraščių redakcijas. Tiesiog sukurkite savo laikraštį, kuris atrodytų kaip tikras ir patalpinkite jame savo nuotrauką bei skambią arba skandalingą antraštę apie artėjančias jūsų vestuves.

Kvietimas-galvosūkis 

Tegul būsimi šventės svečiai šiek tiek pasuka galvas. Sukurkite kvietimą-kryžiažodį. Šiame kvietime jūsų vestuvių datą svečiai turėtų sužinoti tik išsprendę pateiktą kryžiažodį. Taip pat kvietime galite padaryti žaidimą, kuriame reikia išbraukti žodžius. Patalpinkite šiame žodžių žaidime į Vestuves pakviestų svečių vardus – taip visi žinos su kuo susitiks vestuvėse, ir bus girdėję vieni kitų vardus. 

Netradicinės formos popieriniai kvietimai

Popieriniai kvietimas nebūtinai turi būti tradicinės, atverčiamo atviruko formos. Rinkitės įvairias formas – pavyzdžiui, vestuvinės suknelės, jaunavedžių silueto, balandžių ir kt. Išbandykite įvairias lankstymo technikas, kad būsimas vestuvių svetys turėtų akimirką jaudulio lukštendamas jūsiškį vestuvių kvietimą. Tokiems kvietimams dekoruoti tiks kaspinėliai, deimantukai, plunksnos, drugeliai ir kitos romantiškos detalės.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: