Idėjos - tinklaraštis

Vestuvių atributika

Vestuvės – viena svarbiausių švenčių gyvenime. Ruošiantis šiai svarbiai dienai, reikia apgalvoti ir įsigyti labai daug smulkmenų. Jums svarbi atributika vestuvėms, vestuviniai kvietimai, vestuvių dekoracijos, vestuvinės taurės arba graviruotos taurės, pabrolių atributika ir pamergių aksesuarai, o gal net linksmi medaliai svečiams. „Švenčių Mieste” jaunavedžiams ir vestuvių planuotojoms apsipirkti itin patogu, nes čia vestuvių atributika, vestuvių papuošimai ir aksesuarai pateikiami vienoje vietoje, o paslaugios konsultantės ir dizainerės visuomet pasiruošusios padėti ir patarti.

Vestuvių dekoracijos

Jau esame minėję straipsnyje apie vestuvių idėjas, kad pirmiausia reikėtų nuspręsti kokia spalva dominuos vestuvių dekoravime ar net jaunavedžių aprangoje. Įspūdingas dekoracijas galite sukurti iš įvairių spalvų ir formų balionų. „Švenčių Mieste” balionų spalvų pasirinkimas yra labai platus: nuo pastelinių spalvų, iki raštuotų, sidabrinių, auksinių ar folinių, įvairių formų balionų su paveikslėliais ir užrašais. Balionus galite naudoti puošdami vestuvininkų automobilius, šventės vietą ir net kaip lauko papuošimus. Gražias girliandas ir arkas galite pasidaryti iš balionų linkalūnų, o stalus dekoruoti balionų puokštėmis, kuriose gražiai dera foliniai balionai. Paprastai ir greitai papuošite vestuves įsigiję specialius balionų rinkinius „dekoruoju pats”. Iš rinkinių, kuriuose sukomplektuoti aukščiausios kokybės balionai pagaminti JAV ir Italijoje, labai paprastai pasidarysite balionų gėles ir girliandas. Jei pageidaujate ko nors neįprasto, užsisakykite temines balionų figūras – „Švenčių Miesto” dizainerės iš balionų gali padaryti bet ką: jaunųjų porelę, įvairiausias puokštes ir įspūdingas girliandas.

Stalui ir kėdėms puošti puikiai tinka tiulis, organza ir kiti audiniai. Mūsų parduotuvėje tikrai rasite jums reikalingą spalvą. Prie audinių taip pat galite derinti ir kitus papuošimus: karoliukus, karoliukų girliandas, kaspinus ir gėlytes.

Vestuvinės smulkmenos

Vestuvėms reikia ne tik tradicinių papuošimų, bet ir įvairių svarbių smulkmenų. „Švenčių Mieste” rasite viską ko reikia: nuo vestuvinių pakvietimų iki stalo kortelių. Mūsų klientai prie pasirinktos spalvos ar temos gali priderinti įvairiausius aksesuarus. Iš mūsų lentynų jūsų šventę gali pasiekti pagalvėlė žiedams, žiedlapių krepšelis, svečių knyga ir rašiklis, vestuviniai indai ir servetėles, vestuvinės žvakės ir net vestuvinio torto figūrėles.

Linksmi vestuvių aksesuarai svečiams

Dalis svečių vestuvėse turi tam tikras roles. Tai piršlys, piršlienė, pamergės, pabroliai stalo komendantai ir pan. Jiems labai pravers iš anksto paruošti scenarijai ir kalbos, ženkliukai, medaliai ir įvairios smulkmenos. Medaliais galite apdovanoti svečius už pasiekimus ir nuopelnus šventės metu, pavyzdžiui, įteikite medalį linksmiausiam svečiui, geriausiai šokėjai ar alučio mėgėjui.

Šventę pagyvins butelių aksesuarai ir linksmi lipdukai. Be to, visus svečių dalyvius galite smagiai įtraukti ir uždegti gera nuotaika pasiūlydami šokių metu barstyti konfeti arba leisti muilo burbulus. Svečiams tikrai patiks mažos, linksmos dovanėlės: linksmi lankeliai, akiniai, švilpukai. Vakare išeikite į lauką, kur kartu su svečiais galėsite gėrėtis ugnies aukurų skleidžiama šviesa, leisti dangaus žibintus ar tiesiog pasigėrėti fejerverkais, kuriuos taip pat galite įsigyti „Švenčių Mieste” arba užsisakyti profesionalių pirotechnikų paslaugas.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: