Idėjos - tinklaraštis

Žaisminga gimtadienio fotosesija

Ir vėl gimtadienis! Tortas, draugai, žaidimai, balionai, artimi ir mylimi žmonės, žinoma, dovanos – tai diena, kurios vaikai laukia su tokiu pat nekantrumu, kaip ir Kalėdų. Na, o tėvai kaskart nori surengti vis įdomesnę ir smagesnę šventę bei įamžinti nenumaldomai augančius vaikus ir smagiausias šventines akimirkas. Stebėti iš šono šėlstančius vaikus, gaudyti fotoaparatu nesuvaidintas emocijas ir bandyti sustabdyti akimirkas – vienas malonumas. Tokiais atvejais fotografui tenka pavirsti „nematomu” šventės stebėtoju. Tačiau mes šį kartą norime pasiūlyti surengti teminę gimtadienio fotosesiją. Ji gali netgi tapti gimtadienio kulminacija ir atskiru žaidimu. Tik teks pasiruošti teminės fotosesijos dekoracijas. Mes rekomenduojame…

Balionai

Pintas krepšys, minkšti apklotai, spalvingos vėliavėlės bei girliandos ir į dangų besiveržiantys helio pripildyti balionai. Atrodo, šis krepšys ruošiasi kilti… O jo keleiviu gali tapti kiekvienas panorėjęs. Na, suaugusiesiems į jį įsitalpinti gali būti keblu, bet vaikams bus tikras džiaugsmas. Jūs tiesiog pastovėkite šalia ir padrąsinkite mažuosius oro balionų keleivius. Toks krepšys, įkinkytas į helio balionų puokštę nuostabiai atrodys vasariškos gamtos fone. Na, o jei jums nusišypsojo laimė krikštynas švęsti ne tokiu šiltu metu, nepatingėkite padekoruoti ir balionų krepšio fonu tapsiančią sieną – pakaks dangaus mėlio spalvos popieriaus ir keleto baltų debesėlių.

Rėmas

Dailės pasaulyje egzistuoja toks patarimas – įrėmintas piešinys iš karto tampa pakylėtu iki tikro meno kūrinio statuso. Žinoma, tai juokas, bet jame yra dalis tiesos. Juk net pati paprasčiausia nuotrauka, įdėta į prašmatnius rėmelius tampa kur kas įspūdingesnė. O jei iš karto fotografuotis su rėmeliu? Argi ne puiki idėja įrėminti visus brangiausius žmones? Ir visai nesvarbu, ar įmantrų barokinį rėmą pakabinsite ant medžio šakos ir kviesite visus norinčius jame susitalpinti, ar leisite kiekvienam pasirinkti po asmeninį rėmelį ir įrėminti save jame – bus smagu, bus įsimintina, bus žaisminga…

Piešiniai

Ši idėja – genialiai paprasta, tačiau jos įgyvendinimui gali prireikti meninių gabumų turinčio žmogaus. Gal toks atsiras jūsų giminaičių ar draugų tarpe? Pakilti balionais į dangų, minutėlei tapti superherojumi, paskęsti gėlių pievoje, nardyti jūros gelmėse kartu su spalvočiausiomis žuvimis, dresuoti liūtus – jūs šios fotosesijos metu galite viską. Tik prireiks šiokio tokio plotelio asfalto ir spalvotų kreidučių. Jei gultis ant asfalto ne sezonas ar tiesiog nesinori – tokią improvizaciją galima surežisuoti ir ant patiesalo. Tokiu atveju dekoracijomis taps pagalvėlės bei iš popieriaus pasigaminta scenografija. Būkite išradingi.

Smagios idėjos

Ar norėtumėte puikuotis nuotrauka, kurioje jūs įsikibęs į balionų puokštę sklendžiate dangumi. Žinoma, norėtumėte, tačiau net helio pripildyti balionai jūsų į dangų pakelti negali. Tokie, štai, negailestingi tie fizikos dėsniai. Tačiau apgauti žemės trauką bent sekundei galima pašokus aukštyn nuo batuto. Svarbu, kad rankose būtų balionų puokštė, o šalia batuto – fotografas. Na, ne mažiau smagu įsiamžinti ir šalia neįtikėtinai smagaus ar įdomaus automobilio, ne, geriau būtų prie tokio automobilio vairo! Pasigaminkite tokį ir svečiai su šypsenomis prisimins šventinę fotosesiją.

Jauki erdvė

Laimingi tie, kurie gimtadienį švenčia šiltuoju metų laiku, kai galima didžiąją laiko dalį leisti lauke. Tad ir vietą fotosesijai įrenkite tiesiog pievoje ar po medžių lajomis. Jei iš šieno briketų sumontuosite sofą ir ją papuošite keletu spalvingų apklotų – tai bus ypatinga pokalbių ir įsiamžinimų vieta. Keltas girliandų ant medžių šakų (svarbu – kontrastingų spalvų) ir noras stabtelti bei nusifotografuoti po spavotu „lietumi” garantuotas. Taip pat galima įrengti improvizuotą jaukų kambarį be sienų su pūkuočiais, balionais, ir retro kėdėmis – gražu, stilinga ir įsimintina. Tegul tokia būna ir visa jūsų gimtadienio šventė.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: